فوتبال اروپا برای دیدار رهبری, مذاکرات در راه اندازی مجدد گزینه های

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

یوفا برگزار خواهد شد دور دیگری از مذاکرات هفته آینده با فوتبال اروپا رهبران به عنوان آنها به دنبال یک راه برای پایان دادن به تعطیلی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

UEFA کمیته اجرایی تنظیم شده است برای پیوستن به توسط لینک ویدئو در آوریل 23, فوتبال اروپا حاکم بدن روز سه شنبه گفت. که به دنبال جدا کردن روز از تماس با یوفا را 55 عضو فدراسیون و مسئولان به نمایندگی از باشگاه های لیگ و بازیکن های کارگری.

UEFA اولویت دادن به اتمام لیگ ملی و مسابقات جام که بهترین ثبات در اروپا فوتبال اقتصاد با تلاش برای تحقق پخش قرارداد به ارزش میلیاردها دلار است.

هر چند روشن است وجود دارد برای پایان دادن به این مستند یکی از بهترین مورد طرح احتمالی پیش نویس توسط یوفا برای بازی های داخلی برای ادامه به ماه های ژوئیه و اوت.

این فصل لیگ قهرمانان و لیگ اروپا پس از آن می تواند رزومه یک بار داخلی عناوین تصمیم گرفت. هر دو متوقف شد در دور 16 مارس.

با یوفا مذاکرات در انتظار بلژیک فدراسیون گفت: ملی ردیف بالا لیگ خواهد شد و دیگر تصمیم روز شنبه در یک توصیه به پایان فصل و اعلام زمان رده بندی نهایی. لیگ مونتاژ خواهد شد و به جای آن اتفاق می افتد پس از یک دیدار فوتبال بلژیک بدن روز سه شنبه گفت.

یوفا نمی خواهند نهادهای ملی تصمیم گیری سریع و به پایان آن فصل داخلی. یک بیانیه مشترک صادر شد دو هفته پیش با اروپا لیگ های اروپایی, باشگاه, انجمن گروه به هشدار می دهند که لیگ قهرمانان نوشته بودند در معرض خطر اگر لیگ عمل بیش از حد به زودی.

از لیگ آلمان بوندسلیگا به نظر می رسد نزدیک به یک بازگشت به اکشن با بازیکنان در آموزش و صحبت از بازی سرگیری مه در استادیوم بدون فن.

اما یک جلسه بوندسلیگا باشگاه به دلیل این جمعه شده است تا با تاخیر مارس 23 همان تاریخ است که یوفا رهبری در دیدار.

کمیته اجرایی یوفا در ماه گذشته پاک فضا را برای یک پتانسیل راه اندازی مجدد توسط تعویق انداختن مسابقات قهرمانی اروپا یک سال به 2021 — با دست کشیدن بر اثر تراکم بیشتر در ملی-تیم ثابت تقویم.

دیگر UEFA سازمان یافته بازی در حال حاضر تحت تاثیر عبارتند از مقدماتی گروه 2022 جام جهانی — با توجه به شروع ماه مارس آینده و آینده سازمان ملل مرحله نهایی لیگ مسابقات است. آن پنج روز اسلات در ژوئن 2021 است که در حال حاضر گرفته شده توسط یورو 2020.

زنان یورو 2021 مسابقات در انگلستان نیز در خط به تاخیر یک سال. که اجتناب از برخورد با مردان مسابقات که در هفت بازی در لندن در ورزشگاه ومبلی از جمله نهایی و نیمه نهایی. (AP) در در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>