اروپا پرانتز دوم covid-19 موج به مقامات فشار های پزشکی کارگران …

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اروپایی ها با بهره گیری از کاهش تدریجی از coronavirus مستند اقدامات اما در بیمارستان آنها در حال حاضر آماده برای موج بعدی از عفونت.

برخی از مراقبت های ویژه متخصصان در حال تلاش برای استخدام بیشتر کارکنان دائم. دیگران می خواهید برای ایجاد یک reservist “ارتش” از متخصصان پزشکی آماده به اعزام در هر کجا که نیاز به کار در بخش با بیماران به طور جدی بیمار.

کشورهای اروپایی شده است به پزشکان دوره سقوط در نحوه برخورد با Covid-19 بيمار و در حال حاضر به دنبال راه هایی برای آموزش مجدد کارکنان برای جلوگیری از کمبود کلیدی کارگران در صورت وجود موج دوم رمان coronavirus.

“ما نیاز به یک بهداشت و درمان ارتش گفت: Maurizio Cecconi رئیس جمهور منتخب از جامعه اروپایی مراقبت های ویژه پزشکی (ESICM) که به ارمغان می آورد با هم پزشکان از سراسر جهان است که در بخش با بیماران بد.

Cecconi که ریاست بخش مراقبت بخش در Humanitas بیمارستان در میلان می گوید کادر پزشکی نیاز به انعطاف بیشتری در کار می کنند و بیشتر تلفن همراه.

“اگر وجود دارد یکی دیگر از موج بزرگ ما باید آماده به اعزام پزشکان و پرستاران از نزدیک از مناطق در ایتالیا. این اتفاق رخ نداد زیادی در موج اول” او به رویترز گفت.

بسیاری از کشورها گرفتار شده بودند آمادگی توسط Covid-19 همه گیر در مارس و آوریل و با عجله باز آموزی پزشکان برای کار با بیماران مبتلا به موارد شدید این بیماری به سطح شیب دار تا اعداد و جای کسانی که بیمار.

برخی از فرستاده دانشجویان پزشکی و پزشکان بازنشسته به کمک در بخش مراقبت های ویژه به عنوان کارکنان بیمارستان غرق شد. کسانی که بدترین ضربه گیر کرده بود به ارائه بیشتر تخت و تجهیزات ضروری برای مراقبت حاد واحد و برخی از ساخته جدید بیمارستان.

اما مشکلات و کمبود باقی بماند. ایتالیا به عنوان مثال ممکن است نیاز به افزایش 50 درصدی تعداد anaesthetists, احیا کارشناسان و پزشکان این کار در بخش مراقبت های ویژه با توجه به جامعه از مراقبت های ویژه SIAARTI.

دوره های فشرده

در سراسر اروپا شده اند re-آموزش جراحان قلب و عروق, پزشکی داخلی پزشکان و پرستاران از بخش های دیگر و آنها را نقل مکان کرد به ويژه زمانی که مورد نیاز است.

بسیاری از آنها با حضور در دوره های فشرده در مورد نحوه رسیدگی به Covid-19 بيمار گفت: Jozef Kesecioglu رئیس جمهور ESICM و سر از مراقبت های ویژه در مرکز پزشکی دانشگاه اوترخت در هلند است.

“ما به آنها شغل با مسئولیت کمتر مانند شستن بیماران تبدیل بيماران در اطراف چک کردن ریه ها و یا به دنبال در اسکن” او به رویترز گفت.

مراقبت های ویژه متخصصان ادامه داشت به انجام بیشترین کار ظریف مانند دست زدن به لوله ها در بيماران گلوی یا تنظیم مکانیکی تهویه Kesecioglu گفت.

او قصد دارد به تماس همان مردم به آنها ارائه آموزش بیشتر. تحت شرایط عادی مراقبت های ویژه کارگران تحت سال از آموزش اما او گفت: “ما باید صبر کنید تا موج جدید می آید ما باید به آنها آموزش های منظم.”

هلند در تلاش برای جذب بیشتر کارگران ماهر و امید به باریک شکاف ساختاری در بخش مراقبت های نیروی کار گفت: روتردام را از مرکز پزشکی اراسموس یکی از بزرگترین بیمارستان های دانشگاه در اروپا است.

SIAARTI می گوید: دانشجویان پزشکی است که تخصص در مراقبت های پزشکی باید به طور کامل یکپارچه به بخش برای دو سال گذشته از پنج سال آموزش است و توصیه می شود انگیزه های مالی ارائه شده برای جذب بیشتر دانش آموزان است.

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی بودجه مرزی انتقال از کادر پزشکی به اکثر کشورهای آسیب دیده در ارتفاع coronavirus بحران است.

در ماه آوریل تیم “پرواز پزشکان” فرستاده شد از نروژ و رومانی به ایتالیا.

اما این آزمایش شکست خورده است را به جمع آوری مقدار حمایت و Cecconi گفت: پزشکان در حال حرکت از یک کشور به کشور دیگر “باید یک گزینه اما نه گزینه اول” را به عنوان موانع زبان ممکن است آنها را کمتر موثر است.

برخی از بیماران نیز در اطراف نقل مکان کرد برای دریافت درمان. فرانسه منتقل برخی به کمتر متاثر از مناطق کشور و ارسال به دیگران برای آلمان که هم زمان در Covid-19 بيمار از ایتالیا.

اما Cecconi هشدار از خطرات حمل و نقل و لجستیکی عوارض.

“اغلب بیماران ما بسیار بیمار,” او گفت:. “من می خواهم به جای افراد ماهر که می دانند چگونه به کار در محیط زیست است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>