لیگ اروپا: Anthony رزمی منازعه هدف کلیدی برای منچستر یونایتد در بروژ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آنتونی رزمی زده بسیار دور به عنوان هدف منچستر یونایتد در زمین 1-1 قرعه کشی در برابر باشگاه بروژ در بلژیک روز پنج شنبه در ساق پا ابتدا از خود لیگ اروپا آخرین 32 کراوات. نیجریه به جلو امانوئل دنیس lobbed یک رشته سرجیو رومرو از 30 متری به بلژیک لیگ رهبران بروخه سرب در 15 دقیقه در یک سرد rainswept Jan Breydelstadion. رزمی هر چند بريدن ایالات سطح قبل از نیمه وقت با عالی اجرا و پس از پایان pouncing دفاعی گذشت از براندون Mechele.

ایالات رئیس اوله گونار Solskjaer ساخته شده شش تغییرات به این سمت است که پرسپولیس در روز دوشنبه با رومرو دست دیگر شروع به در اروپا, در حالی که ویکتور Lindelof بازگشت از بیماری به شکل سه مرد دفاع در کنار هری مگوایر و لوک شاو. جدید امضای Odion Ighalo دوباره شروع بر روی نیمکت.

بروخه مربی فیلیپ رئوف و پس از کاونتری سیتی, تحویل یک اروپایی برای اولین 19 ساله ماکسیم د Cuyper با کاپیتان رود Vormer تنها به اندازه کافی برای شروع در میان جایگزین.

د Cuyper نزدیک به ظهور تا با یک هدف در داخل سه دقیقه زمانی که دنیس فرار مگوایر و قلم نسبت به رومرو تلاش خود را به جلو و عقب و در نتیجه Nemanja Matic hooking در برابر روسیه و توپ ricocheting fortuitously بیش از نوار.

آندریاس پریرا متحده بلژیک متولد هافبک برزیلی دیدم یک کم 20 حیاط درایو نوک پشت توسط Simon Mignolet با بروخه دروازه بان محیط دنیس برای درب بازکن لحظه بعد.

یک لگد به جلو, گیر افتاد, ایالات کوتاه در دفاع و دنیس که به ثمر رساند دو بار در برابر رئال مادرید در برنابئو در ماه اکتبر outmuscled براندون ویلیامز قبل از lofting بیش از رومرو با آرژانتین به خوبی خود را خط.

به طور فزاینده ای پاره پاره ایالات خوش شانس بودند نه به سقوط بیشتر پشت هنگامی که تشک Rits خراشیده گسترده ای قبل از رومرو قرار خود را ماهرانه به حفظ کردن دنیس از سختی زاویه.

– رزمی بهره می گیرد –

بروخه سپس پرداخت قیمت سنگین که Mechele مجاز یک توپ تندرست به اجرا او را فراتر از یک هشدار رزمی تصرف در باز به مسابقه روشن و هدایت و آرامش فراتر از Mignolet.

رزمی تقریبا صعود quickfire دوم او به عنوان smacked پست فقط قبل از فاصله Mignolet گسترش حیاتی دست به منحرف کردن فرانسوی پیچش یا حلقه زنی اعتصاب فقط در خارج از محوطه جریمه.

بروخه خواهد بود بدون Eder Balanta برای برگشت در اولدترافورد در هفته آینده و پس از او رزرو شده برای یک ناپاک بر خوان ماتا و کلمبیا جایگزین شد Vormer در اوایل نیمه دوم.

جسی Lingard چاقو گسترده ای در حالی که lunging برای رسیدن به یک اذیت کردن توپ از Diogo Dalot قبل از دنیس بود دوباره محروم توسط رومرو از روی حیله و تزویر و موقعیت.

Odilon Kossounou حیف و میل فوق العاده شانس برای قرار دادن بروخه در بالا هنگامی که او خراشیده گسترده ای زیر کار فوق العاده در سمت راست از دنیس و هوشمندانه ساختگی از Siebe Schrijvers.

برونو فرناندز تزریق زندگی تازه به ایران بود که به او معرفی شده برای 10 دقیقه آخر و اگر چه در سال 2017 قهرمانان قادر به زمین ضربه آنها را علاقه داشتن به شانس خود را برای به پایان رساندن کراوات در خاک خانه.

سلتیک حافظ Fraser Forster ذخیره اواخر ینس مرحله مجازات به عنوان اسکاتلندی قهرمانان جلب 1-1 دور به FC Copenhagen پس از Odsonne ادوارد را بازکن لغو شد با تلاش و از سنگال مهاجم Dame N’Doye.

لالیگا تعجب بسته ختافه را شکست داد فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا نیمه نهایی آژاکس 2-0 در اسپانیا با برزیل دو Rhuan و Kenedy در هدف.

Christian Eriksen صعود خود را برای اولین بار اینتر میلان هدف در 2-0 برنده دور به لودوگورتس رازگراد بلغارستان. Romelu Lukaku اضافه اواخر دوم از نقطه.

رکورد پنج بار برنده سویا مورد نیاز یک 82 دقیقه اکولایزر از ژانویه ورود Youssef En-Nesyri برای نجات 1-1 قرعه کشی دور به رومانی کلوژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>