اتحادیه اروپا به دنبال فوری آتش بس در افغانستان را محکوم خشونت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تماس فوری با آتش بس موقت سفیران اتحادیه اروپا در کابل گفت که آنها عمیقا در مورد علامت تشدید خشونت در سراسر افغانستان است.

هیئت اتحادیه اروپا در توافق با اتحادیه اروپا سر از ماموریت مستقر در کابل گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه این وضعیت بیشتر و بدتر از مارس 29 زمانی که شورای اتحادیه اروپا از وزرای امور خارجه اعلام کرد این سطح از خشونت را به عنوان “غیر قابل قبول”.

“حملات طالبان علیه افغانستان دفاع ملی و نیروهای امنیتی در حال تضعیف چشم انداز برای داخل افغانستان مذاکرات; این باید پایان یابد و تمام عیار آتش بس به زور وارد کنید. خشونت علیه غیرنظامیان نیز ادامه داد. آن را نقض قوانین بین المللی بشردوستانه که عمیقا تضعیف اعتماد به نفس و اعتماد لازم برای مذاکرات صلح,” خواندن بیانیه ای که در صفحه توئیتر رسمی از اتحادیه اروپا در افغانستان در ژوئن 30.

ماموریت اروپا سر گفت: قتل های هدفمند علیه روحانیت روزنامه نگاران و مدافعان حقوق بشر در میان دیگران افزایش یافته است در هفته های اخیر.

“به نظر می رسد به یک تلاش عمدی برای سرکوب بحث در پیشبرد مذاکرات صلح. این جنایات باید مورد بررسی قرار گیرد و مسئول به عدالت به ارمغان آورد گفت:” بیانیه است.

یکی از این حمله ناجوانمردانه ترور دو نفر از اعضای کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان در ژوئن 27.

“خشونت باید متوقف شود در حال حاضر و فوری آتش بس در محل قرار داده. دائم و جامع آتش بس است یک مرحله پس از آن است که نیاز به همراهی داخل افغانستان مذاکرات” در این بیانیه اضافه شده است.

ما فرستاده ویژه زلمای خلیل زاد است که در آسیا این روزها در سفر به اسلام آباد تاشکند و دوحه برای جلب حمایت به دیدار باقی مانده تعهدات جلوتر از داخل افغانستان مذاکرات که در ابتدا مجموعه ای برای شروع در مارس 10, تحت طالبان صلح معامله شد اما به عقب رانده و با توجه به اختلافات بیش متقابل آزادی زندانیان.

هفته گذشته خلیل زاد گفت که داخل افغانستان مذاکرات در حال نزدیک تر از همیشه ستایش کابل برای آزادی بیش از 3000 افگنان و طالبان برای آزاد کردن بیش از 500 دولت زندانیان.

(با آژانس ورودی)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>