اتحادیه اروپا رئیس پیشنهاد 30 روز ممنوعیت غیر ضروری ورود در میان شیوع کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اتحادیه اروپا گفت که روز دوشنبه پیشنهاد 30 روز ممنوعیت هر کسی وارد بلوک مگر اینکه خود سفر ضروری است به سرعت گسترش رمان coronavirus در حالی که اصرار بر نیاز به نگه داشتن داخلی مرزهای بین 27 عضو باز کردن به عنوان آنجا که ممکن است.

پس از صحبت های فوق العاده ای ویدئو کنفرانس در نشست سران G-7 کشورها رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: محدودیت های مسافرتی باید در جای خود برای یک دوره اولیه که در طولانی مدت می تواند در صورت لزوم.

“کمتر سفر ما بیشتر می توانند حاوی ویروس” von der Leyen گفت.

او گفت: در دراز مدت شهروندان در اتحادیه اروپا frontier کارگران و خانواده اعضای اتحادیه اروپا اتباع و دیپلمات خواهد بود معاف از محدودیت.

“ضروری کارکنان مانند پزشکان و پرستاران و کارکنان مراقبت های محققان و کارشناسان است که به کمک آدرس coronavirus باید همچنان اجازه داده می شود در اتحادیه اروپا” von der Leyen اضافه شده است. “مردم در حمل و نقل کالا معاف بیش از حد. چرا که ؟ چرا که جریان کالا به اتحادیه اروپا باید همچنان برای تضمین عرضه کالا از جمله اقلام ضروری مانند دارو بلکه مواد غذایی و قطعات است که کارخانه های ما نیاز دارند.”

پس از افزایش COVID-19 مورد در اروپا به رهبری دولت ایتالیا برای قرار دادن کشور در مستند دیگر کشورهای عضو باید اجرا اقدامات شدید و محدودیت های مسافرتی از جمله بخشی از بسته شدن مرزهای خود را.

Von der Leyen خواست کشورهای عضو به منظور هماهنگی در سطح اروپا برای اطمینان از کالا و خدمات ضروری در ادامه به جریان در بازار داخلی است.

رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli توافق کردند که تقویت کنترل در مرزهای خارجی اتحادیه اروپا می تواند اثر مثبت داشته باشد اما هشدار داد در برابر از سرگیری غیر ضروری داخلی مرز کنترل

“آن تحمیل عمده ای از هزینه های اقتصادی در اتحادیه اروپا به عنوان یک کل و مانع کالا از رسیدن به جایی که آنها مورد نیاز است,” او گفت:.

سران اتحادیه اروپا در حال تنظیم برای برگزاری نشست طریق ویدئو کنفرانس روز شنبه در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که در حال حاضر آلوده بیش از 50 ، 000 نفر در سراسر اروپا و ادعا کرد که بیش از 2000 زندگی می کند.

با ایتالیا گزارش ترین ویروس موارد و مرگ و میر در هر نقطه در جهان به جز چین و کشورهای همسایه از جمله اتریش و اسلوونی را نقل مکان کرد به کم ترافیک. اما اتحادیه اروپا دیگر کشورها از جمله آلمان و لهستان و اسلواکی و قبرس نیز معرفی محدودیت های است که می تواند آسیب بلوک اقتصاد و کاهش سرعت گردش تجهیزات پزشکی.

اتحادیه اروپا اصرار اعضای آن به قرار بهداشتی مشترک روش های غربالگری در محل در مرزهای خود را برای محدود کردن گسترش ویروس اما نه برای جلوگیری از حمل و نقل از مهم تجهیزات پزشکی.

در یک سری از دستورالعمل ها برای مدیریت مرزی اقدامات این کمیسیون خواست کشورهای عضو به منظور تسهیل در گردش کارگران برای اطمینان از کارآمد جابجایی کالا و اعمال محدودیت تنها زمانی که آنها “بموقع انگیزه” و مبتنی بر علم.

“کشورهای عضو باید حفظ گردش آزاد کالا. در خصوص آنها باید تضمین عرضه زنجیره ای از محصولات ضروری مانند دارو و تجهیزات پزشکی ضروری و مواد غذایی فاسد شدنی محصولات و دام” این کمیسیون گفت.

جان به ارزش یک سخنران مدعو در دانشکده اروپا در بروژ گفت: “جای تعجب نیست که کشورهای عضو تصمیم به محدود کردن جنبش مردم در مرزهای خود را با توجه به این که مراقبت از سلامت یک موضوع ملی مسئولیت در اتحادیه اروپا.

“اما تنها در بازار است که قطعا اتحادیه اروپا مسئولیت و آنها را به مطمئن شوید که زنجیره تامین را تجزیه نمی,” او گفت: آسوشیتد پرس در روز دوشنبه. “این خواهد بود که در کوتاه مدت چالش آمده است.”

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

“کالاهای اساسی و دارو باید قادر به عبور از مرزها به عنوان هموار که ممکن است. این زمان برای همبستگی و همکاری” اتحادیه اروپا و کمیسیون بهداشت و درمان استلا Kyriakides توییتی پس از میزبانی جداگانه مجازی جلسه بلوک وزرای بهداشت دوشنبه.

وزیران دارایی اتحادیه اروپا نیز برای تشکیل coronavirus مذاکرات توسط کامپیوتر بعد از دوشنبه به عنوان بیماری و تلاش برای مبارزه با این عوارض خود را بر روی بلوک اقتصاد است.

ارزش همچنین اشاره کرد که اتحادیه اروپا را محدود مالی به معنی یک مانع عمده در پاسخ به بحران و اعزام کمک های پزشکی مورد نیاز در سراسر اتحادیه اروپا با بودجه محدود بود و قد سفارش.

“کل بریتانیا NHS بودجه بزرگتر از اتحادیه اروپا, کل بودجه, همه چیز در هر سال,” او گفت:. “در سطح اتحادیه اروپا, شما لازم نیست که به معنی مرتب کردن این مشکل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>