اتحاد ایرویز برای پرواز برای کمک به فلسطینی ها در اول شناخته شده پرواز بین امارات متحده عربی و…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

اتحاد ایرویز گفت: از آن پرواز را برای کمک به فلسطینی ها در میان بیماری همه گیر کوروناویروس به اسرائیل, به مناسبت اول شناخته مستقیم پرواز تجاری بین کشورها است.

پرواز می آید به عنوان امارات متحده عربی به ابوظبی و دبی در شبه جزیره عربستان هیچ رسمی روابط دیپلماتیک با اسرائیل بیش از آن اشغال سرزمین می خواستم با فلسطینی ها برای دولت آینده.

اما آن را نشانه باز لحظه ای از همکاری بین دو کشور پس از سال ها از شایعه بازگشت به کانال گفتگو بین آنها بیش متقابل دشمنی ایران است.

اتحاد دولت متعلق به مسافت طولانی حامل تایید آن را به حال یک پرواز جمعه به تل آویو را به فرودگاه بن گوریون.

“هواپیمایی اتحاد عمل اختصاصی انسانی محموله پرواز از ابوظبی به تل آویو در 19 مارس به ارائه تجهیزات پزشکی به فلسطینی ها” شرکت هواپیمایی آسوشیتدپرس گفت. “پرواز تا به حال هیچ مسافر در هیئت مدیره است.”

اماراتی مقامات دولتی نیست پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

اسرائیل فرودگاه اقتدار تایید پرواز باری خواهد بود فرود در بن گوریون در شب سه شنبه.

اسرائیل گفت: پرواز خواهد بود ارائه کمک های انسان دوستانه ارائه شده توسط امارات متحده عربی به فلسطینی ها از طریق برنامه جهانی غذا و پرواز باری بود که هماهنگ با دولت اسرائیل. رسمی صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت موضوع است.

میزان خلیج عربی روابط با اسرائیل است که هنوز هم عمدتا خصوصی نگه داشته است ، عربستان سعودی و امارات متحده عربی را به اتهام استفاده از نرم افزارهای جاسوسی اسرائیل پس از منتقدین دولت.

عمان که روابط با ایران به میزبانی نخست وزیر اسرائیل در یک سفر در سال 2018 است که در خدمت به یادآوری واشنگتن از آن توانایی منحصر به فرد به عنوان یک مجرا برای مذاکرات.

اما این روابط باقی می ماند بسیار بحث انگیز در میان عرب به خصوص که فلسطینی ها باقی می ماند بدون دولت خود را با وجود چند دهه از مذاکرات.

اسرائیل و تشکیلات خودگردان فلسطین تحمیل جارو مستندات در اواسط ماه مارس با هدف حاوی ویروس محدود کردن سفر و تجمعات عمومی و وادار کردن کسب و کارهای غیر ضروری را ببندید. بسیاری از محدودیت ها برداشته شده است در هفته های اخیر به میزان عفونت های جدید کاهش یافته است.

اسرائیل گزارش کرده است بیش از 16,600 موارد و حدود 270 مرگ و میر با بیش از 13000 از بیماران بهبود یافتند. فلسطینی گزارش شده حدود 390 موارد و دو مرگ و میر با حدود 340 نفر داشتن بازیافت.

این ویروس باعث خفيف علائم در بسیاری از بیماران که بهبود در عرض چند هفته. اما آن را بسیار مسری است و می تواند باعث بیماری شدید یا مرگ به خصوص در بیماران مسن و یا کسانی که با بیماری های زمینه ای.

به مسجد الاقصی در بیت المقدس, سوم جنش سایت در اسلام را بازگشایی در هفته آینده پس از پایان تعطیلات بزرگ به مناسبت پایان مقدس روزه ماه رمضان است. این شرح هفته از بسته شدن با هدف جلوگیری از گسترش coronavirus. آن بسته شده بود از ماه مارس بیش از ویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>