استونی شروع تست دیجیتال ایمنی گذرنامه برای محل کار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

استونی آغاز شده است و برای تست یکی از اولین بار در جهان دیجیتال ایمنی گذرنامه های ایجاد شده توسط یک تیم از جمله بنیانگذاران انجمن جهانی استارتاپ Transferwise و پیچ و مهره به دنبال امن بازگشت به محل کار پس از coronavirus مستند.

دیجیتال ایمنی گذرنامه جمع آوری تست داده و مردم را قادر می سازد برای به اشتراک گذاشتن وضعیت ایمنی با شخص ثالث مانند یک کارفرما با استفاده از موقت QR کد تولید شده پس از احراز هویت دیجیتال.

“Digital ایمنی گذرنامه با هدف کاهش ترس و تحریک جوامع در سراسر جهان به حرکت در زندگی خود را در میان همه گیر” گفت: Taavet Hinrikus بنیانگذار Transferwise و یک عضو از بازگشت به کار این سازمان غیر دولتی در حال توسعه گذرنامه.

بسیاری از کشورها و کسب و کار در حال عجله برای توسعه برنامه های کاربردی برای تماس با-ردیابی.

در علاوه بر این به کارآفرینان تکنولوژی به کار شامل پزشکی محلی کارشناسان و مقامات وزارت امور خارجه ، رادیسون هتل ها و مواد غذایی تولید کننده PRFoods در میان شرکت برای اولین بار است که شروع به تست گذرنامه.

“ما به دنبال هر راه حل به ما کارکنان به کار و مشتریان در هتل ما دوباره گفت:” Kaido Ojaperv مدیر عامل شرکت رادیسون بلو هتل آسمان در تالین.

استونی است که تا کنون ثبت شده 64 مرگ و میر به علت COVID-19 و 1,791 عفونت را آغاز کرده است به سهولت مستند اقدامات این ماه و در هفته گذشته باز با لیتوانی و لتونی اولین “سفر حباب” در درون اتحادیه اروپا است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>