فرمانده ارتش ژنرال MM Naravane گفته است که هند اعتصاب در ترور گفتوگو در سراسر مرز در Balakot نشان داد که اگر یکی از مهارت, تشدید نمی کند و همیشه منجر به جنگ. به طور کلی Naravane صحبت شد در یک سمینار در زمین جنگ در روز سه شنبه.

او همچنین گفت که ظهور بازیگران غیر دولتی مانند تروریست ها خواسته است که پیروزی در جنگ فرموله شده است در یک شیوه ای متفاوت.

نیروی هوایی هند سراب-2000s زده جیش-e-محمد (JeM) اردوگاه در Balakot در فوریه 26, 2019 در پاسخ به پولوما انتحاری در کشمیر است که در آن 40 مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) مردان کشته شدند و 12 روز قبل.

همچنین سازمان دیده بان | ‘1700 به زنان القاء در Corps of Military Police’: فرمانده ارتش ژنرال Naravane

 

Air Chief Marshal RKS tony addison به تازگی گفت که جنگنده های نیروی زده اهداف خود را در پاکستان Balakot با دقت و تصمیم به استفاده از نیروی هوایی در یک sub-معمولی سناریو بود یک تغییر پارادایم.

او گفت: نیروی هوایی می زده اند Balakot با دو عدد از هواپیماهای جنگی و راه اندازی چهار بار از سلاح اما آن را انجام نمی, بنابراین برای اطمینان از وجود صدمات و هند می تواند اخلاقی.

روز بعد از Balakot حملات هوایی نیروی هوایی پاکستان (PAF) هواپیماهای جنگنده نقض هندی, هوا فضا بیش از جامو و کشمیر باعث IAF به تقلا خود جنگنده به دفع مهاجمان. در آن عملیات فرمانده جناح بود که پرواز یک MiG-21 گاومیش کوهان دار امریکایی به ضرب گلوله یک پاکستانی F-16 هواپیما قبل از خود محل اصابت کرده بود و او را مجبور به قید وثیقه آزاد است.

جنگنده خلبان که دستگیر شد توسط پاکستان نیروهای منتشر شد و در مارس 2. بال فرمانده Abhinandan بود که اعطا ویر چاکرا از سر پرواز در ماه اوت سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de