با وجود لیونل مسی شلاق او را در بارسلونا, ورزشی کارگردان Eric Abidal را حفظ خواهد کرد کار خود را در باشگاه.

با توجه به سیاه و سفید دیک بزرگ, ورزش, گزارش, بارسلونا, به نام یک جلسه اضطراری با سابق فرانسه مدافع Abidal در روز چهارشنبه به بحث درباره این موضوع و تصمیم بر آن شد پس از دو ساعت از مذاکرات که او را به جای خود را نگه دارید.

Abidal که با بازی مسی در بارسلونا قبل از ساخته شده نظرات در مصاحبه با روزنامه اسپانیایی totalbarça.

Abidal گفته بود بازیکنان نمی شد کار سخت تحت مربی سابق ارنستو والورده که اخراج شد در ماه ژانویه است. Quique Setien جای او را در راس.

“بسیاری از بازیکنان راضی نبودند و یا کار سخت و همچنین وجود یک ارتباط داخلی مشکل است.

“رابطه بین مربی و اتاق پانسمان همیشه خوب بوده است اما چیزهایی وجود دارد به عنوان یک بازیکن است که من می توانم بوی. من به این باشگاه چه من فکر کردم ما به یک توافق و تصمیم گیری (در ولورد),” او گفت:.

“زمانی که شما صحبت کردن در مورد بازیکنان شما باید به نام چرا که اگر نه آن را می دهد هوا به چیزهایی که درست نیست” مسی گفت: درخواست Abidal به طلسم از نام.

مسی سپس پست شده در رسانه های اجتماعی: “من نمی خواهم به انجام این چیزها اما من فکر می کنم که مردم باید مسئول شغل خود و خود تصمیم گیری کنند.

“بازیکنان (مسئول) برای آنچه که اتفاق می افتد بر روی زمین و ما برای اولین بار به اعتراف هنگامی که ما در میانهی شب خوب بوده است. سران وزارت ورزش باید به مسئولیت های خود را بیش از حد و, بالاتر از همه, خود, تصمیم گیری های آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de