چهار نفر از اعضای ارتش چین متهم شده اند با شکستن به شبکه های کامپیوتری از Equifax اعتباری گزارش آژانس و سرقت اطلاعات شخصی ده ها میلیون نفر از آمریکایی وزارت دادگستری گفت: سرزنش پکن برای یکی از بزرگترین هک های تاریخ را به مصرف کننده هدف داده است.

هکرها در سال 2017 نقض سرقت اطلاعات شخصی حدود 145 میلیون آمریکایی جمع آوری نام و آدرس تامین اجتماعی و راننده مجوز شماره و دیگر اطلاعات ذخیره شده در این شرکت پایگاه داده ها. نفوذ آسیب دیده شهرت شرکت و تاکید چین به طور فزاینده تهاجمی و پیچیده هوش-جمع آوری گرديد.

“مقیاس سرقت شد متناوب” دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت: در اعلام کیفرخواست. “این سرقت نه تنها موجب خسارت مالی به Equifax اما حمله به حریم خصوصی بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و تحمیل هزینه های قابل توجهی و بار آنها را به عنوان آنها را مجبور به اتخاذ اقدامات برای محافظت در برابر سرقت هویت.”

مورد آخرین متحده اتهام علیه هکرهای چینی مظنون به نقض شبکه های آمریکایی, شرکت های بزرگ از جمله تولید کنندگان فولاد یک هتل زنجیره ای و یک شرکت بیمه. از آن به عنوان برگ برنده دولت هشدار داده است در برابر آنچه آن را می بیند به عنوان رشد سیاسی و نفوذ اقتصادی چین و تلاش های پکن برای جمع آوری داده های مالی و اطلاعاتی اهداف و به سرقت پژوهش و نوآوری است.

کیفرخواست می رسد در یک ظریف در روابط بین واشنگتن و پکن است. حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نکات اولیه پیمان تجارت با چین به عنوان شواهدی از توانایی خود را به کار با دولت کمونیستی دیگر اعضای دولت او شده اند هشدار, امنیت و نظارت خطرات ناشی از چین به عنوان غول تکنولوژی Huawei به دنبال تبدیل شدن به بخشی از جدید با سرعت بالا 5G شبکه های بی سیم در سراسر جهان است.

کارشناسان و مقامات ایالات متحده می گویند Equifax سرقت سازگار با دولت چین را علاقه به جمع آوری به عنوان اطلاعات زیادی در مورد آمریکایی ها به عنوان امکان پذیر است.

داده ها را می توان با استفاده از چین برای هدف دولت آمریکا از مقامات و شهروندان عادی از جمله ممکن است جاسوسان و برای پیدا کردن نقاط ضعف و آسیب پذیری است که می تواند مورد سوء استفاده — از جمله به منظور باج خواهی. FBI دیده است که اتفاق می افتد و در عین حال در این مورد گفت: معاون دیوید Bowdich هر چند او آن را گفت: “به این معنی نیست که خواهد یا نمی خواهد در آینده اتفاق می افتد.”

“ما باید قادر به تشخیص است که به عنوان یک ضد جاسوسی مسئله نه cyber موضوع” لایحه Evanina دولت ایالات متحده را بالا ضد جاسوسی گفت: از Equifax مورد.

چهار متهم هکرها مشکوک اعضای افراد ارتش آزادی یک بازوی نظامی چینی بود که سرزنش در سال 2014 برای یک سری از رسوخ به شرکت های آمریکایی است.

دادستان ها می گویند آنان با سوء استفاده از یک آسیب پذیری نرم افزار برای به دست آوردن دسترسی به Equifax رایانه به دست آوردن ورود در اعتبار است که آنها استفاده می شود به حرکت به پایگاه داده و بررسی سوابق. آنها همچنین در زمان مراحل را برای پوشش دادن آهنگ خود کیفرخواست می گوید: پاک کردن فایل ورود به سیستم به صورت روزانه و مسیریابی ترافیک از طریق حدود سه ده سرور در حدود 20 کشور.

علاوه بر سرقت اطلاعات شخصی به هکرها نیز با برخی از این شرکت حساس اسرار تجاری از جمله پایگاه داده و طرح های اجرای قانون مقامات گفت.

Equifax مستقر در آتلانتا و حفظ یک مخزن از اطلاعات مصرف کننده است که آن را به فروش می رساند برای کسب و کار به دنبال تایید هویت و یا ارزیابی اعتبار. تمام گفته کیفرخواست می گوید: این شرکت دارای اطلاعات صدها میلیون نفر از مردم در امریکا و خارج از کشور.

هیچ کدام از متهم هکرها در آمریکا بازداشت کرده است. اما مقامات با اینحال امیدوارم که اتهامات جنایی می تواند عامل بازدارنده ای برای هکرها خارجی و یک هشدار به کشورهای دیگر است که آمریکا اجرای قانون است که توانایی به دقت اشاره کردن به فردی مجرمان. حتی در حالی که چین و ایالات متحده متعهد در سال 2015 به توقف اعمال جاسوسی سایبری علیه یکدیگر Equifax نفوذ و دیگران مانند آن را روشن است که پکن ادامه عملیات خود را.

یک سخنگوی سفارت چین در واشنگتن بازگشت نیست یک ایمیل به دنبال نظر دوشنبه ،

این مورد شبیه به یک 2014 کیفرخواست متهم کرده که پنج نفر از اعضای PLA هک کردن شرکت های آمریکایی به سرقت اسرار تجاری. مقامات ایالات متحده همچنین گمان چین در 2015 نقض اداره فدرال مدیریت پرسنل و رسوخ به ماریوت هتل های زنجیره ای و شرکت بیمه Anthem.

چنین هک “به نظر می رسد به عمد بازیگران شبکه ای گسترده” به طوری که چینی هوش تحلیلگران می توانید بینش عمیق به زندگی آمریکایی گفت: بن Buchanan, یک دانشگاه جورج تاون محقق و نویسنده کتاب آینده “هکر و دولت است.”

“این می تواند به خصوص مفید برای ضد اهداف مانند ردیابی جاسوسان آمریکایی ارسال شده به پکن” بوچانان گفت.

Barr که در یک رویداد هفته گذشته هشدار داد پکن آرمان های اقتصادی تسلط روز دوشنبه گفت که ایالات متحده به مدت طولانی “شاهد چین اشتهای سيری اطلاعات شخصی از آمریکایی ها است.”

“این نوع از حمله آمریکا صنعت است از یک قطعه با دیگر چینی های غیر قانونی جمع آوری داده های شخصی حساس,” Barr گفت.

این اتهامات جنایی که شامل توطئه برای ارتکاب تقلب کامپیوتر و توطئه برای ارتکاب جاسوسی اقتصادی بودند و پرونده در دادگاه فدرال در آتلانتا.

Equifax در سال گذشته به 700 میلیون دلار حل و فصل بیش از نقض داده ها با بخش عمده ای از بودجه در نظر گرفته شده برای مصرف کنندگان تحت تاثیر آن است.

Equifax مقامات گفت: دولت مسئوليت دفتر این شرکت ساخته شده بسیاری از اشتباهات از جمله داشتن منسوخ لیست از کامپیوتر و سیستم های مدیران. این شرکت متوجه نیست مزاحمان هدف قرار دادن پایگاه داده آن برای بیش از شش هفته است. هکرها با سوء استفاده از یک آسیب پذیری های امنیتی شناخته شده است که Equifax تا به حال ثابت شده است.

در حالی که سهام شرکت بهبود Equifax شهرت است و نه به طور کامل. این شرکت کشیده شد در مقابل کنگره کمتر از چهار بار برای توضیح آنچه اتفاق افتاده است.

این شرکت در مورد شروع به پرداخت ادعا می کند در آن 700 میلیون دلار حل و فصل, که بیشتر متقاضیان تصمیم به گرفتن یک حل و فصل پول نقد از قبول اعتباری مشاوره. بسیاری از ادعاهای ساخته شده اند به صورت پول نقد است که وکلا تحت پیگرد Equifax و کمیسیون تجارت فدرال هشدار داده اند که متقاضیان شانس گرفتن کامل ارزش نقدی از حل و فصل شد و بعید است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im