EPL طولانی ترین فصل به پایان می رسد همه گیر مسائل معطل برای باشگاه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هنگامی که در فرجام در لیگ برتر از طولانی ترین فصل 352 روز پس از آن شروع شد حس امداد و غم و اندوه برای دین اسمیت. شادی در استون ویلا اطمینان از آن اجتناب شود سقوط در آخر بعد از همه گیر-قطع فصل بود آمیخته با غم و اندوه برای, مدیر که نمی تواند به اشتراک گذاری موفقیت خود را با پدر.

ران اسمیت یکی از 45,752 ثبت coronavirus قربانیان در بریتانیا در حال مرگ در سن 79 ممکن است در طول لیگ را خاموش کردن.

“این احساسی” دین اسمیت گفت: پس از چند روز 1-1 قرعه کشی در غرب هم. “من مطمئن هستم که او می تواند به ما.” نقطه به دست آورده در شرق لندن نگهداری ویلا فقط بالاتر از منطقه سقوط. بورنموث و واتفورد پیوست نورویچ در انداختن به پرواز دوم رقابت.

همچنین بخوانید: منچستر یونایتد چلسی به لیگ قهرمانان اروپا; Bournemouth, واتفورد را از لیگ برتر

زمانی که لیگ بود به طور ناگهانی متوقف شد در هفته دوم ماه مارس پس از coronavirus عفونت گزارش شده در آرسنال و چلسی, ویلا شد دو امتیاز از ایمنی و با استفاده از وقفه دوباره.

“من فکر می کردم ما با استفاده از آن واقعا خوب” اسمیت گفت: “ما تا به حال به آنجا که ما نمی تواند نگه داشتن انجام آنچه ما انجام شد.” سراسر بی سابقه ای 100-بعد مکث در بازی قطعیت در ادامه در مورد اینکه آیا فصل خواهد سر در همه. نگرانی های ایمنی برخورد با منافع و نگرانی در مورد میلیارد پوند لایحه برای تکمیل 380 بازی.

این یک تست از حل و فصل جدید لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد, اما پروژه راه اندازی مجدد انجام شد.

قوانین محدود تعداد افراد مجاز در استادیوم-300 به معنای زمانی که لیورپول خود را برآورده 30 سال ماموریت به قهرمانان انگلستان دوباره بازیکنان برداشته لیگ برتر جایزه در خالی آنفیلد.

همچنین به عنوان خوانده شده – ماسون گرینوود: منچستر یونایتد ثابت قدم, نوجوانان, مهاجم

اما وجود دارد هیچ asterisk بر روی عنوان پیروزی. برنامه کامل بازی ها به پایان رسید بر خلاف فرانسه که در آن پاری سن ژرمن اعلام شد قهرمان محدود شود.

لستر ترجیح داده اند در لیگ موقعیت خود را در ماه مارس به آخر جدول رده بندی است. هیچ تیم رنج می برد بیشتر پس از راه اندازی مجدد در ماه ژوئن از سال 2016 قهرمانان باد هشت نقطه کوسن در لیگ قهرمانان ،

وفاداری به پایان رسید یکشنبه 2-0 از دست دادن منچستر یونایتد که در زمان گذشته لیگ قهرمانان اروپا جای خاموش برندان راجرز صف.

بازی تعویض شد منچستر سیتی را بزرگ کردن زمینه موفقیت در یک فصل زمانی احتمالی نایب بودند سرنگون توسط لیورپول. شهر وکلا معتقد دادگاه داوری ورزشی برای سرنگونی دو سال محرومیت از حضور در رقابت های اروپایی که به معنای مکان پنجم — که در آن لستر به پایان رسید — دیگر ارائه شده ورود به لیگ قهرمانان.

فرانک لمپارد فرمان چلسی به جایگاه چهارم بود و غیر منتظره feat برای این باشگاه تمام وقت منجر گلزن در فصل اول خود را در topflight مدیریت در حالی که مانع این باشگاه انتقال بان.

چلسی رسید مزایای لمپارد نیاز به کاوش این باشگاه از آکادمی فارغ التحصیلان به جای ساخت گران خریدهای. جاست 21 ساله هافبک ماسون کوه که تنها رقابتی خود را اولین در ماه اوت به ثمر رساند اولین گل در روز یکشنبه 2-0 پیروزی بر ولورهمپتون.

“من آموخته ام یک میلیون چیز” لمپارد گفت.

فصل هنوز هم می تواند برای پایان دادن به چلسی در مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اگر 3-0 کسری به بایرن مونیخ می تواند با غلبه بر ماه آینده در دور 16.

لمپارد اولین شانس جایزه چلسی به عنوان مدیر می آید در دیدار نهایی جام حذفی مقابل آرسنال. مانند چلسی, آرسنال تبدیل به یک هافبک سابق در این فصل را به اتهام. پس از رسیدن به نیمه راه را از طریق مبارزات انتخاباتی به عنوان Unai Emery را جایگزین باکاری سانیا فاقد زمان برای تحمیل دیدگاه های خود را در شمال لندن ،

آرسنال غایب خواهد بود از لیگ قهرمانان اروپا برای چهارمین فصل های پی در پی و تنها مسیر به هفته بیستم لیگ برتر که با پیروزی در جام حذفی پس از اتمام هشتم. آرسنال بود و حتی بازرسی و نگهداری توسط تاتنهام بود که شناور در 14 محل در هنگام Mauricio کرد اخراج شد در ماه نوامبر و به جای خوزه مورینیو.

اما وجود خواهد داشت یک پنجم فصل متوالی در لیگ قهرمانان برای سال 2019 مورد ضرب و شتم فینالیست. اگر چه مورینیو کشیده تاتنهام بازگشت تا در جدول رده بندی ششم-پایان محل به معنی بازگشت به لیگ اروپا. مورینیو در حال حاضر نیاز به تقویت تیم ملی در حالی که از دست دادن بهترین گلزن هری کین به یکی دیگر از طولانی آسیب اخراج و یا یک رقیب ،

“زمانی که همه بازیکنان در دسترس هستند ما نشان داد که در این آخرین دوره ای که در آن تعلق داریم” مورینیو گفت.

پس از حرکت به یک استادیوم جدید در سال گذشته تاتنهام شده است به خصوص ضربه با عدم matchday درآمد. اما اوضاع مالی شایع است در حال حاضر در سراسر جهان ثروتمندترین لیگ در میان رکود ترس. دولت برنامه ریزی شده است در اجازه می دهد طرفداران به بازگشت به استادیوم از, اکتبر, اما تماشاگران می تواند پوش در 25% اجتماعی فاصله حفظ شود.

چگونه به طرفداران بازگشت به بازی با خیال راحت در حالی که COVID-19 تهدید پرسه — یکی از چالش های بزرگ مواجه لیگ به باشگاه سر را به خارج از فصل است که در گذشته کمتر از 50 روز است.

نیز وجود دارد یک تصمیم گرفته شده توسط باشگاه ها بیش از اینکه برای حفظ و استفاده از پنج جایگزین فصل آینده است. فیفا اجازه استفاده موقت از دو اضافی جایگزین به دلیل حجم کار اضافی بر روی بازیکنان پس از مستند.

آنچه باقی می ماند برای یک فصل دوم است VAR — ویدیو بررسی سیستم که باعث خسته کننده و تاخیر در مسابقات قبل از این مستند متوقف شده بازی که در تمام مدت بیش از دو ماه در این طولانی ترین زبان انگلیسی فصول.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>