لیگ برتر باشگاه واتفورد Burnley تایید مثبت COVID-19 آزمون

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

وجود دارد یک بازیکن و دو کارکنان و کارگران در واتفورد علاوه بر برنلی دستیار مدیر ایان Woan که در میان شش نفر پیدا مثبت برای coronavirus در تست های انجام شده توسط لیگ برتر.

برنلی گفت: Woan بود “بدون علامت” و “در حال حاضر امن و به خوبی در خانه” گزارش BBC Sport.

“او باقی خواهد ماند و در ارتباط نزدیک با پرسنل باشگاه در مورد نامزدی مجدد در آموزش و هنگامی که او روشن است از ویروس” باشگاه اضافه شده است.

وجود دارد به عنوان بسیاری از شش تست مثبت برای coronavirus در سراسر سه باشگاه لیگ برتر در روز یکشنبه و دوشنبه این لیگ گفت: در بیانیه ای در وب سایت رسمی خود در روز سه شنبه.

“لیگ برتر امروز می تواند تایید کند که در روز یکشنبه 17 اردیبهشت و دوشنبه 18 مه 748 بازیکنان و باشگاه کارکنان مورد آزمايش قرار COVID-19.

“از این شش آزمایش مثبت از سه باشگاه کردند.”

“بازیکن و یا باشگاه کارکنان که تست مثبت خواهد شد در حال حاضر خود جدا برای یک دوره هفت روز است.

“لیگ برتر است که ارائه این اطلاعات جمع آوری شده برای اهداف رقابت یکپارچگی و نظارت.

“هیچ جزئیات خاصی که به باشگاه و یا افراد خواهد شد ارائه شده توسط سازمان لیگ برتر به دلیل قانونی و عملیاتی مورد نیاز” آن بیشتر گفت.

لیگ برتر برنامه به راه اندازی مجدد در ماه ژوئن پس از بازی متوقف شد با توجه به جهانی همه گیر. باشگاه بازگشته اند به آموزش در گروه های کوچک از شنبه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>