لیگ برتر باشگاه به دموکراسی و ممکن است 30 ژوئن مهلت برای فصل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

لیگ برتر باشگاه فکر می کنم در مورد گزینه قرار دادن 30 ژوئن مهلت در 2019-20 فصل در یک جلسه در روز جمعه.

طبق یک گزارش بسیاری از بازیکنان در حال حاضر معاملات منقضی خواهد شد در تاریخ 30 ژوئن از جمله چلسی هافبک Willian و تاتنهام مدافع بلژیک.

همچنین لیورپول با توجه به تغییر پیراهن تولید کنندگان از تعادل جدید به نایک در حالی که واتفورد و نیوکاسل نیز تغییر کیت تامین کنندگان.

بسیاری احساس می کنید که هر چه دولت از لیگ برتر که در آن نقطه 30 ژوئن باید روز آخر به تماس این گزارش می گوید.

جام جهانی را حاکم بر بدن است که به دنبال راه های جایگزین مانند قرارداد پسوند.

فصل در حال حاضر به حالت تعلیق در به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک حرکت مانند این نیز به ارمغان بیاورد وضوح بیشتر به 2020-21 فصل که BBC Sport گفته شده است توسط منابع متعدد است که مهم تر از این زمان یک گزارش بیشتر می گوید.

Sheffield United رئیس کریس وایلدر هر چند انتظار ندارد یک مهلت به پایان مبارزات انتخاباتی.

او گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه: “من مطمئن هستم که ما را بر این اساس تنظیم کنید. من فکر می کنم برای یکپارچگی این رقابت ها و مسابقات, به خصوص بالا پایان زبان انگلیسی فوتبال و فوتبال اروپا, آنها می خواهید تا پایان فصل است.

“من باور دارم که وجود خواهد داشت یک توانایی در سال آینده برای تنظیم بین المللی پرش با حرکت چند بازی به اواسط هفته. ما که توانایی از طریق سازمان و برنامه ریزی برای پایان این فصل ،

“اما تنها به عنوان همه گفت و من تکرار است که زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار برای همه. و بدیهی است که ما را به ما منجر شود دولت و آنچه آنها نشان می دهد و می خواهید ما را به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>