اطمینان از حفاظت پلیس به medicos کار در طول همه گیر: MHA به کشورهای UTs

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 11, 2020 6:59:01 pm

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, covid 19 india, corona india, coronavirus india, coronavirus india news,coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus india cases state wise, coronavirus cases in india state wise MCGM کارکنان پزشکی در Dawari نگر, Santacruz در بمبئی که در آن تازه موارد coronavirus موارد گزارش شده است. (اکسپرس عکس/Prashant Nadkar)

اتحادیه اصلی وزارت کارگردانی متحده و اتحادیه سرزمین های مناسب برای اطمینان از حفاظت پلیس به پزشکان و کارکنان پزشکی رفتن به بیمارستان و یا مراکز قرنطینه در طول COVID-19 گیر مشترک در MHA Punya Salila Srivastava گفت شنبه.

پرداختن به یک روال کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus وضعیت در کشور Srivastava گفت: مستند دستورالعمل بودند که صرفا به دنبال آن در ایالات متحده و UTs. او گفت که این وزارتخانه تا به حال با صدور یک ضمیمه در روز جمعه به معافیت داده شده تحت مدیریت بحران عمل می کنند که از طریق شیلات و آبزی پروری فعالیت های اجازه داده شده در طول مستند دوره است.

“در حال حاضر عملیات در ارتباط با صنعت و فرآیندهای مانند تغذیه, نگهداری, برداشت, فرآوری و بسته بندی زنجیره سرد, فروش, بازاریابی و غیره. اجازه داده شده اما از آن خواهد شد مسئولیت سران سازمان به اطمینان حاصل شود که اجتماعی فاصله و بهداشت مناسب روش به شدت به رعایت, به,” او گفت:.

Srivastava گفت: این امر می تواند مسئولیت مقامات منطقه به اجرای این دستورالعمل به شدت.

همچنین به عنوان خوانده شده | حداقل 1,035 موارد 40 و میر در 24 ساعت گذشته: وزارت بهداشت

“خانه وزارت اتحاد دوباره نوشته شده به کشورها و سرزمین های اتحادیه به ارائه حفاظت پلیس به پزشکان و کارکنان پزشکی زمانی که آنها در حال رفتن به بیمارستان برای غربالگری و قرنطینه مراکز که در آن COVID-19 بیماران بستری شده,” او گفت:.

شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از پزشکان و متخصصان مراقبت های بهداشتی مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر در مواجهه کلامی و فیزیکی سوء استفاده توسط افراد متهم آنها را از گسترش این ویروس در محلات مسکونی.

این مقام گفت: وضعیت کالاهای ضروری و منابع تحت کنترل و نظارت را در هر سطح.

دانشجویان ملی دانشجوی دانشکده افسری سپاه (NCC) و طرح ملی خدمات (NSS) و داوطلبان از دفاع مدنی آمده اند جلو به کمک در مهار گسترش COVID-19, او گفت:.

مرکزی مسلح نیروهای پلیس دارند و در بسیاری از مراحل را مانند در حال اجرا کمپین آگاهی در میان مردم در مورد COVID-19.

“آنها تیم پزشکی در حال دادن اطلاعات در مورد این بیماری در مناطق روستایی است. آنها همچنین ارائه خشک جیره غذایی و بسته بندی مواد غذایی به رشته مردم در بسیاری از نقاط و ارائه امکانات در بیمارستان های عمومی, مکان عمومی,,” او گفت:.

تعداد COVID-19 مورد افزایش یافته و به 7,447 در روز شنبه با 1,035 موارد گزارش شده طی 24 ساعت گذشته با 239 کل مرگ و میر گزارش شده تا کنون در سراسر کشور یک وزارت بهداشت گفت.

دولت تحمیل سراسر کشور 21-day مستند از مارس 25 برای جلوگیری از شیوع کروناویروس به عنوان اجتماعی فاصله است که احتمالا تنها راه برای جلوگیری از این ویروس مسری از گسترش.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>