‘اطمینان از هیچ مهاجر کارگر به راه رفتن بر روی جاده و یا مسیر راه آهن’: صفحه اصلی وزارت به…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزارت کارگردانی کرده است تمام متحده به همکاری به منظور کاهش ناراحتی از کارگران مهاجر که در حال قدم زدن به سمت مکان های مادری خود با پای پیاده از نقاط مختلف کشور است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

در نامه خود به رئیس دبیر خانه اتحادیه, منشی, آجی Bhalla خواسته متحده هماهنگ با راه آهن وزارت برای اجرا بیشتر قطار ویژه به کشتی مهاجران.

Bhalla نیز خواسته دولت به تعیین مکان های استراحت در مسیرهای گرفته شده توسط مهاجران به خانه های خود برسد. این مکان را می توان با کمک از دولت های منطقه و سازمان های غیر دولتی می تواند کمک در ساخت آنها او در ادامه گفت: در این نامه است.

دبیر خانه نیز خواسته متحده را به حساب مورد نیاز بهداشت مواد غذایی و بهداشتی در این مکان های استراحت و کاهش مفهوم طولانی قرنطینه در این مکان است.

همچنین بخوانید: متوقف از دوچرخه سواری در خانه مهاجران منتظر ساعت در اتوبوس

او همچنین گفت که دولت های منطقه و ایالات متحده باید مطمئن شوید که هیچ مهاجر کارگر به توسل به راه رفتن بر روی جاده و یا مسیر راه آهن.

نامه ارسال شده در دوشنبه ارسال شده در توییتر توسط صفحه اصلی سخنگوی وزارت امروز که سه حوادث مختلف جان بیش از یک دوجین کارگران مهاجر.

نه کارگران کشته شدند در بیهار را Naugachia در ساعات اولیه روز سه شنبه در یک تصادف بین یک اتوبوس حامل مهاجران و یک کامیون. پنج نفر دیگر مجروح شدند.

کامیون کاهش یافت و به یک خندق پس از برخورد به اتوبوس.

در دیگر حادثه چهار کارگران مهاجر کشته شدند و 15 نفر دیگر مجروح پس از یک اتوبوس آنها در سفر بودند در سقوط یک کامیون در ماهاراشترا یوتمل اوایل روز سه شنبه. اتوبوس رفت و آمد بود از سولاپور به Jharkhand.

سه مهاجر کارگران کشته شدند و بیش از 12 مجروح پس از یک خودرو حامل آنها واژگون در بزرگراه اواخر روز دوشنبه در اوتار پرادش را مہوبا منطقه. حدود 17 نفر سفر در خودرو در هنگام حادثه در محل در جانسی-میرزاپور بزرگراه.

پیشتر در روز دوشنبه حداقل شش کارگران مهاجر کشته شدند و چندین نفر دیگر مجروح شدند در جداگانه تصادفات جاده ای در ایالت بیهار در زمانی که آنها بازگشت به خانه در حال انجام lockdown برای مبارزه با شیوع کروناویروس. حوادث زمان در گپلگنج, Bhagalpur, Patna, Bhojpur و بگوسری مناطق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>