عدالت برای 20 سربازان هندی کشته چینی: Manmohan Singh به PM M…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نخست وزیر مانموهان سینگ در روز دوشنبه به نام نارندرا نخست وزیر و دولت را به افزایش به مناسبت و عدالت برای 20 سربازان که در یک درگیری با نیروهای نظامی و دفاع هند تمامیت ارضی.

“برای انجام هر گونه کمتر خواهد بود یک خیانت تاریخی از ایمان مردم” او در بیانیه ای گفت.

در اولین اظهارات در مرز بن بست سینگ گفت: چین با گستاخی و به طور غیر قانونی به دنبال ادعا می کنند بخش هایی از سرزمین های هندی مانند Galwan دره و Pangong دریاچه با ارتکاب چندین تهاجم از آوریل به بعد.

“ما نمی تواند و نمی خواهد cowed پایین با تهدید و ارعاب و نه اجازه سازش با ما تمامیت ارضی” او گفت:.

“ما ملت از دست داده و بیست و سربازان شجاع در Galwan ولی در لاداخ در ژوئن 15-16. آنها را کنار گذاشته اند زندگی خود را در عمل نهایی قربانی بگیریم و وظیفه خود را به کشور ما است. ما شجاع دل در دفاع از وطن تا آخرین نفس و برای که ما آنها را مدیون و خانواده خود را ابدی ما قدردانی” سینگ گفت.

همچنین بخوانید: Rajnath Singh دیدار روسای می گوید: نگه داشتن سخت افروزی همراه لاک

خود را قربانی نمی تواند اجازه داده می شود بیهوده ارشد کنگره رهبر تأکید کرد.

کنگره شده است بارها و بارها درخواست از دولت برای شفاف در بن بست و اطلاع رسانی به ملت در مورد چینی گناهان.

مودی گفت: به تازگی وجود ندارد چینی ها سربازان هندی طرف خط کنترل واقعی (لاک) و هند هیچ پست ها دستگیر شده اند.

سینگ گفت: “در این لحظه ما ایستاده تاریخی عبور از جاده. دولت ما را در تصمیم گیری ها و اقدامات جدی داشته بلبرینگ در آینده چگونه نسل ما درک. کسانی که ما را تحمل وزن جدی وظیفه است.”

او افزود: “در دموکراسی ما که مسئولیت بر عهده دفتر نخست وزیر است. نخست وزیر باید همیشه آگاه از مفاهیم کلمات خود را و اعلامیه در کشور ما امنیت و همچنین استراتژیک ارضی و منافع است.”

سینگ در ادامه گفت نخست وزیر نمی تواند اجازه می دهد چینی ها به استفاده از کلمات خود را به عنوان دفاع از موقعیت خود را و باید اطمینان حاصل شود که تمام ارگان های دولت با هم کار کنند برای مقابله با این بحران و جلوگیری از افزایش.

“این لحظه ای است که در آن ما باید ایستاده با هم به عنوان یک ملت می شود و ایران در پاسخ ما به این بی پروایی نشان دادن تهدید,” او گفت:.

همچنین بخوانید: برخی از کشورها طرح به لغو قرارداد با شرکت های چینی

“ما یادآوری دولت که دروغ است و هیچ جایگزینی برای دیپلماسی یا قاطع رهبری است. حقیقت را نمی توان سرکوب با داشتن نرم متحدان اسپوت, آرامش, اما نادرست اظهارات” سینگ گفت.

هندی و چینی مرز نیروهای درگیر شده اند در یک ماه-پیر مرز بن بست با Galwan ولی در Ladakh تمرکز تنش. این وضعیت تشدید شد با خشونت برخورد در 15 ژوئن که در سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند. چندین دور از مذاکرات از طریق دیپلماتیک و نظامی کانال های شکست خورده اند برای دستیابی به موفقیت و تسهیل د-تشدید و متارکه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>