‘اطمینان از سریع اعاده صلح در مناطق مرزی’: هند خواستار چین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند روز پنج شنبه دوباره خواست چین برای اطمینان از “سریع ترمیم” از صلح و آرامش در مناطق مرزی و افتخار موافقت نامه های دو جانبه در یک پیشنهاد به سهولت از مرز بن بست در Ladakh بخش که در آن 20 سربازان هندی کشته در خشونت و جدال با سربازان چینی در ژوئن 15. یک تایید نشده تعداد سربازان چینی نیز درگذشت این حادثه ،

“ما انتظار داریم طرف چینی به صمیمانه پیگیری و اطمینان از سریع بازگرداندن صلح و آرامش در مناطق مرزی طبق موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل” Anurag Srivastava, وزارت امور خارجی سخنگوی نقل از به نقل از خبرگزاری ANI.

دهلی نو تاکید نمودند که این بحث در آخرین جلسه از فرماندهان ارشد منعکس تعهد هر دو طرف برای کاهش تنش در امتداد خط کنترل واقعی (لاک).

ارشد هندی و چینی فرماندهان در روز سه شنبه برگزار شد یک جلسه در Chushul در Ladakh به عنوان بخشی از تلاش های مداوم در سطح نظامی نیز برای خنک اوج مرز تنش است که soured روابط دوجانبه بین دو همسایه و حتی به عنوان نظامی ساخت تا در هر دو طرف رقابت لاک همچنان ادامه دارد گفت: افراد آشنا با تحولات است.

نشست روز سه شنبه صورت گرفت در سمتی از لاک در حالی که دو مورد قبلی جلسات برگزار شد در Moldo بر طرف چینی.

چین متوقف و به جای آن یافت — نظامی آن فعالیت در منطقه در نزدیکی Pangong Tso, Galwan دره و Depsang دشت از افسران ارشد آخرین ملاقات در ژوئن 22

روز دوشنبه این مرکز ممنوع 59 چینی-مرتبط با برنامه های گفته آنها “درگیر در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

“در حالی که عامل در هند یکی به رعایت ما قوانین و مقررات صادر شده توسط وزارتخانه های مربوطه و ادارات از جمله کسانی که مربوط به امنیت اطلاعات و حفظ حریم خصوصی از اطلاعات فردی گفت:” سخنگو در ممنوعیت چین نرم افزار.

قبلا در این روز اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد نامیده هند حرکت به ممنوعیت چین نرم افزار یک “دیجیتال اعتصاب”.

“ما ممنوع چینی نرم افزار برای محافظت از اطلاعات از هموطنان آن را به دیجیتال اعتصاب” مخابرات و آن وزیر به نقل از به نقل از خبرگزاری پرس تراست هند.

وزیر همچنین تاکید بسیار شبیه PM مودی بود که هند برای صلح اما اگر “کسی کست یک چشم بد ما را در خور پاسخ”.

برخی از ممنوع برنامه Infinite, UC Browser, CamScanner, WeChat, Weibo Baidu Map با xender, در میان دیگران.

هند سازمان های اطلاعاتی شده بود هل دادن محدودیت در برنامه های کاربردی موبایل در زمینه های که برنامه های طراحی شده برای استخراج داده ها و پارک آنها در خارج از کشور که در آن آنها استفاده می شود می تواند به مزاحم شدن به حریم خصوصی شهروندان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>