فوتبال به زبان انگلیسی گسترش shutdown تا مارس 30

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خاموش شدن فوتبال انگلیسی تمدید شد حداقل تا مارس 30 روز پنج شنبه پس از لیگ برتر و فوتبال انگلیسی لیگ برتر (EFL) برگزار بحران جلسات.

یوفا تصمیم برای به تعویق انداختن یورو 2020 برای 12 ماه در اوایل این هفته می تواند اجازه می دهد تا بازی به پایان خواهد رسید در طول تابستان اگر سخت محدودیت رفت و آمد و تجمع جرم به توقف گسترش COVID-19 کشور در زمان.

“ما در مجموع توافق کردند که حرفه ای بازی در انگلستان بیشتر خواهد شد به تعویق افتاد تا زودتر از پنج شنبه 30 آوریل گفت:” یک بیانیه مشترک توسط انجمن فوتبال برتر لیگ, EFL, بازیکنان و مديران بدن.

اما مقامات هنوز هم امید به پایان فصل هنگامی که بازی شروع می شود به جای پذیرش فعلی جدول رده بندی به عنوان نهایی یا اعلام کمپین باطل و از درجه اعتبار ساقط است.

“ما متحد در تعهد ما برای پیدا کردن راه از سرگیری این 2019-20 فصل فوتبال و حصول اطمینان از تمام داخلی و اروپایی باشگاه لیگ و جام حذفی بازی به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است و ممکن است به انجام این کار” اضافه بیانیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>