فوتبال به زبان انگلیسی, ستاد تنظیم برای ‘دشوار’ coronavirus گیری

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

انگلستان لیگ برتر حرفه ای فوتبال’ انجمن و لیگ فوتبال در حال steadying خود را برای برخی از “تصمیمات دشوار” در میان شیوع کروناویروس به عنوان آنها سعی کنید برای دیدن اگر وجود دارد یک راه از راه اندازی مجدد شود.

سه سازمان تمام ملاقات روز جمعه به بررسی تاثیر مالی از تعلیق این فصل با بریتانیا به عنوان یک کل در حالت قفل.

“لیگ برتر EFL و PFA امروز ملاقات و در مورد رشد جدیت COVID-19 همه گیر” آنها گفتند در یک بیانیه مشترک.

“آن تاکید شد که این افکار از هر سه سازمان همچنان با همه آسیب دیده توسط ویروس.

“لیگ برتر EFL و PFA توافق کردند که تصمیم گیری های دشوار خواهد گرفته شود باید در جهت کاهش تاثیر اقتصادی از زمان تعلیق فوتبال حرفه ای در انگلستان و توافق برای همکاری با یکدیگر برای رسیدن به راه حل های مشترک.”برخی از باشگاه ها خواسته اند بازیکنان به تسلیم به نیمی از دستمزد خود را در حالی که بازیکنان در مسابقات قهرمانی رهبران لیدز فشار برای ارتقاء به سود لیگ برتر داوطلب شده اند برای تعویق دستمزد.

بدن حاکم برای بیشتر مذاکرات در هفته آینده به عنوان آنها سعی می کنند به تدوین یک برنامه منسجم.

در هفته گذشته شاهد راه اندازی مجدد پیش بینی از فصل را به عقب رانده تا 30 آوریل که تاریخ منتقل کرده است.

“لیگ نمی خواهد recommence تا آوریل 30 در اولین. آنها را تنها تا زمانی که آن را بی خطر است و شرایط اجازه می دهد” اضافه بیانیه است.

“جلسات بیشتر برگزار خواهد شد در هفته آینده با توجه به تدوین یک طرح مشترک برای مقابله با شرایط دشوار مواجه لیگ باشگاه های خود بازیکنان کارکنان و طرفداران.”در همین حال یک سخنگوی فدراسیون فوتبال اصرار آنها تا به حال هیچ تاسف خود را در مورد اعلام اوایل این هفته که دیدم یک میزبان از بخش های پایین لیگ اعلام تهی و خالی به دلیل شیوع کروناویروس.

“تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به 2019/20 نجومی در سراسر مراحل 3 تا 7 از لیگ ملی سیستم های فوتبال هرم و گسترده تر مردمی بازی ساخته شده توسط کمیته نمایندگان مربوطه لیگ و پشتیبانی شده توسط فا هیئت مدیره و فا زنان مدیره” سخنگوی گفت.

“آن را در حال حاضر به فا شورا برای تصویب. ما به طور کامل پشتیبانی تصمیم گیری آنها آمدند تا در این چالش برانگیز و بی سابقه شرایطی برای فوتبال انگلیسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>