محققان چینی در حال بررسی منشاء حیوانی مرگبار شیوع کروناویروس در چین روز جمعه گفت در معرض خطر pangolin ممکن است این “حلقه مفقوده” بین خفاش و انسان اما دانشمندان دیگر گفت: در جستجو ممکن است بیش از.

یک مطالعه قبلی — پس از بی اعتبار — با اشاره به مارها و در آنجا باقی می ماند متعدد نامزد گونه در ووهان حیات وحش بازار فکر به زمین صفر از این بیماری همه گیر.

سارس شیوع 2002-3 شامل سویه های مختلف از coronavirus منتقل شد به انسان توسط گربه کوچک پستاندار باارزش در چین برای آن گوشت.

حلقه مفقوده: یک pangolin?

بسیاری از حیوانات قادر به انتقال ویروس ها به گونه های دیگر و تقریبا تمام گونه های کروناویروس مسری به انسان سرچشمه در حیات وحش است.

خفاش ها شناخته شده حامل آخرین گونه از این بیماری نیز آلوده کرده است که حداقل 31,000 نفر کشته و بیش از 630 در سراسر جهان عمدتا در چین که در آن شیوع سرچشمه.

اخیر تجزیه و تحلیل ژنتیکی نشان داد که سویه از ویروس در حال حاضر در حال گسترش در میان انسان ها بود 96 درصد یکسان که در خفاش ها.

اما با توجه به Arnaud Fontanet از فرانسه انستيتو این بیماری به احتمال زیاد نمی پرش مستقیم از خفاش ها به انسان است.

“ما فکر می کنیم وجود دارد و حیوانات دیگر که با یک واسطه” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

مطالعات متعددی نشان داده اند که بت بورن ویروس فاقد سخت افزار لازم را به چفت در را به انسان گیرنده های سلولی. اما هنوز روشن نیست که حیوانات حلقه گم شده است.

Fontanet معتقد است که واسطه بود “احتمالا یک پستاندار” ممکن است متعلق به دوره گرد ،

بعد از تست بیش از 1000 نمونه از حیوانات وحشی دانشمندان در جنوب چین کشاورزی دانشگاه نشان داد که توالی ژنوم ویروس در pangolins به 99 درصد یکسان به کسانی که در coronavirus بیماران رسمی رادیو فردا خبر داد.

اما دیگر کارشناسان خواست احتیاط.

“این است که شواهد علمی” گفت: James چوب رئیس اداره دامپزشکی در دانشگاه کمبریج. “تحقیقات به حیوانات مخازن بسیار مهم است اما نتایج باید پس از آن منتشر می شود برای موشکافی بین المللی.”

“به گزارش تشخیص RNA ویروسی با توالی شباهت 99+ درصد کافی نیست,” او اضافه شده است.

تعقیب غاز وحشی?

به طور قطعی شناسایی مقصر محققان نیاز به آزمون هر یک از گونه های است که فروش در بازار — در نزدیکی عدم امکان داده است که آن را در حال حاضر به طور دائم بسته شده است.

مارتین Peeters یک virologist در فرانسه موسسه تحقیقات و توسعه (IRD) مشغول به کار در این تیم که شناسایی میزبان حیوانی ویروس ابولا در دوران اخیر بوده است ،

آنها دریافتند که آن را در واقع یک خفاش که گذشت این ویروس به انسان و Peeters معتقد است که به احتمال زیاد مورد این زمان در اطراف.

در طول ابولا پژوهش “ما به جمع آوری هزاران بت انداختن از سایت های مختلف در آفریقا” Peeters به خبرگزاری فرانسه گفت.

Fontanet گفت که محققان چینی انجام شد به همین ترتیب در حال حاضر.

“آنها می گویند که آنها مورد تجزیه و تحلیل نمونه ها از یک کامیون زباله,” او گفت:. “آنها نمی گویند که, اما من فکر می کنم این احتمال وجود دارد شده اند مدفوع که فقط دروغ گفتن در اطراف.”

چرا این مهم است ؟

در حالی که ممکن است خیلی دیر شده برای این بیماری شناسایی حامل حیوانات برای رمان coronavirus می تواند به اثبات حیاتی در آینده جلوگیری شعله ور شدن یو پی اس.

چین به عنوان مثال قانونى فروش civet برای مواد غذایی در پی شیوع بیماری سارس.

اریک Leroy یک virologist و دامپزشک در IRD گفت: جستجو به خوبی می تواند به نوبه خود در نتیجه به سرعت در مورد سارس. به همان اندازه آن می تواند سال ها طول بکشد.

“با ابولا تحقیقات آغاز شده و در سال 1976 و ما نمی دیدن اولین نتایج منتشر شده تا سال 2005” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

یکی از عوامل تعیین کننده می تواند چه درصدی از همان گونه آلوده می شوند.

“اگر که کم کمتر از یک درصد برای مثال بدیهی است که رفتن به پایین شانس شما تلو تلو خوردن بر یک حیوان آلوده” گفت: Leroy.

جلوگیری از شیوع آینده?

برای Fontanet ، coronavirus است که فقط در آخرین نمونه از این برنامه به طور بالقوه فاجعه در نتیجه مصرف انسان ویروس-حمل حیوانات وحشی.

او گفت که چین نیاز به “را خیلی اقدامات رادیکال در برابر فروش حیوانات وحشی در بازار.”

پکن ممنوع تمرین اما تنها نقل مکان کرد و برای انجام این کار در ماه گذشته هنگامی که شیوع بیماری در حال حاضر خارج از کنترل است.

“هر یک از ما سعی در خاموش کردن آتش و پس از آن ما در انتظار یک بعدی” گفت: فرانسوا Renaud یک محقق در پاریس مستقر در مرکز ملی تحقیقات علمی است.

او توصیه می شود تدوین یک لیست سازمان دیده بان از همه حیوانات است که می تواند به طور بالقوه انتقال ویروس به انسان است.

“شما باید برای دیدن همه گیری قبل از آنها می آیند و بنابراین شما نیاز به فعال,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im