برخورد می شکند بین نیروهای امنیتی داعش در J-K را Baramulla

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | سرینگر | منتشر شده در تاریخ: مارس 8, 2020 12:35:22 pm

Encounter breaks out between security forces, militants in J-K's Baramulla صبح زود برخورد را در Sopore کشمیر را Baramulla منطقه. این عملیات مشترک توسط ارتش CRPF و جامو و کشمیر پلیس به دام افتاده اند یک گروه از شبه نظامیان.بیان عکس توسط شعیب Masoodi.

برخورد درگیری بین نیروهای امنیتی و شبه نظامیان در Sopore منطقه جامو و کشمیر را Baramulla منطقه در روز چهارشنبه کشته شده است.

یک کمربند و عملیات جستجو آغاز شد و در Arampora منطقه Sopore در شمال کشمیر منطقه در اواخر سه شنبه شب پس از اطلاعات خاص در مورد حضور شبه نظامیان وجود دارد دریافت یک مقام پلیس گفت:.

او گفت: نیروهای امنیتی جستجوهای انجام شده در این منطقه نگهداری می شود و یک کمربند برای جلوگیری از داعش در حال فرار.

Encounter breaks out between security forces, militants in J-K's Baramulla بیان عکس توسط شعیب Masoodi

تماس با شبه نظامیان تاسیس شد صبح روز چهارشنبه پس از ultras اخراج پس از یک جستجوی حزب از نیروهای که انتقام متعاقب آن برخورد رسمی گفت. او گفت که این تیراندازی در جریان بود و جزئیات بیشتر در حال انتظار.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>