کارفرمایان اعتماد بیش از دولت و رسانه ها می گوید: نظرسنجی جهانی در Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مردم با تکیه بر مهمترين اخبار رسانه های نزدیک به دو برابر حد جهانی سازمان بهداشت و درمان که و یا رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد Covid-19 بیماری همه گیر. اما وقتی که می آید به اطلاعات معتبر مردم اعتماد کارفرمایان خود را بیش از دولت یا رسانه های خبری با توجه به Edelman اعتماد فشارسنج ویژه بررسی.

آنلاین بررسی های انجام شده در 10 کشور: برزیل, کانادا, فرانسه, آلمان, ایتالیا, ژاپن, آفریقای جنوبی, کره جنوبی, بریتانیا و ایالات متحده. این شرکت تا به حال مورد بررسی 10000 نفر.

حدود 70 درصد گفت: آنها پس اخبار این ویروس به صورت روزانه و 74 درصد ابراز نگرانی که وجود دارد بسیاری از اخبار و اطلاعات نادرست در حال گسترش در مورد ویروس.

فشارسنج نشان می دهد که “من کارفرما’ قابل اعتماد ترین نهاد. شصت و سه درصد گفت که آنها معتقدند اطلاعات از کارفرمایان خود را پس از یک یا دو مواجهه در مقابل 58 درصد برای یک وب سایت دولت و 51 درصد برای رسانه های سنتی.

Edelman Trust Barometer

Edelman اعتماد فشارسنج

“توضیح می دهد که ما پیدا کردن که کارفرما ارتباطات است که معتبر ترین منبع اطلاعات در مورد coronavirus” ریچارد ادلمن مدیر ارشد اجرایی از ارتباطات جهانی شرکت گفت: در بیانیه انتشار یافته است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که جوان – مردم در 18-34 سن-گروه – به احتمال زیاد به نوبه خود به رسانه های اجتماعی برای کسب اطلاعات در مورد کوروناویروس در مقایسه با دیگر بزرگسالان است. بیش از یک سوم از افراد گفت: آنها هرگز باور رسانه های اجتماعی اگر آن را تنها جایی که آنها تا به حال دیده می شود اطلاعات است.

Edelman Trust Barometer

Edelman اعتماد فشارسنج

نیز وجود دارد یک فقدان ایمان در این کشور و آمادگی برای مقابله با Covid-19. به جز برای افرادی که از کانادا و آلمان پاسخ دهندگان از تمام هشت دیگر کشورها فکر می کنم کارفرمای خود را بهتر آماده برای پاسخ موثر و مسئولانه به چالش های مطرح شده توسط ویروس از کشور خود.

در پاسخ به یک سوال در آژانس بود که مورد اعتماد برای پاسخ موثر و مسئولانه به coronavirus چالش کارفرمایان رقم بعدی تنها به مقامات بهداشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>