انتشار مجموعه ای برای یک رکورد سقوط با توجه به Covid-19 این سال است. اما این خوب نیست …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک گزارش جدید توسط آژانس بین المللی انرژی (IEA) دارای دو مهم آیات در مورد تاثیر Covid-19 در تقاضای انرژی.

آن گفت که تمام سوخت به جز انرژیهای تجدید پذیر خواهد رکورد کاهش تقاضا در دهه های آینده. آژانس همچنین گفت که جهانی دی اکسید کربن (CO2) تولید گازهای گلخانه ای در این سال ها مجموعه ای برای رکورد سقوط شش بار بزرگتر از پاییز ثبت شده پس از بحران مالی 2008 و دو بار به عنوان بزرگ به عنوان قبلی کاهش پس از جنگ جهانی دوم است.

رکورد سقوط در تولید گازهای گلخانه ای CO2 است که نشانه خوبی نیست آن را به عنوان یک شاخص واضح و روشن از یک شوک اقتصادی و سقوط ممکن است به طور موقت به دنبال سرمایه گذاری بیشتر در سوخت و کارشناسان که پیش نویس “انرژی جهانی بررسی 2020” روز پنجشنبه منتشر شد گفت.

“ناشی از مرگ و میر زودرس و اقتصادی تروما در سراسر جهان تاریخی کاهش جهانی انتشار گازهای گلخانه ای است که مطلقا هیچ چیزی برای تشویق” IEA, مدیر اجرایی, Fatih Birol در بیانیه ای گفت. “و اگر پس از بحران مالی 2008 و هر چیزی به رفتن ما به احتمال زیاد به زودی تیز جهش در تولید گازهای گلخانه ای به عنوان شرایط اقتصادی را بهبود بخشد. اما دولت ها می توانند یاد بگیرند که از آن تجربه با قرار دادن انرژی پاک…,” او اضافه شده است.

داده های روزانه برای این سال تا اواسط ماه آوریل نشان می دهد که کشورهای در کامل مستند تجربه به طور متوسط 25 درصد کاهش در تقاضای انرژی در هر هفته و کشورهای جزئی مستند به طور متوسط 18 درصد کاهش است. جهانی تقاضای انرژی در حال حاضر کاهش یافته و 3.8 درصد در سه ماهه اول سال 2020 با بیشترین تاثیر احساس در ماه مارس زمانی که مستندات اجرا شد در اروپا و شمال امریکا و دیگران.

گزارش پروژه های انرژی که تقاضا سقوط خواهد کرد شش درصد در سال 2020 – هفت بار پس از بحران مالی 2008. آژانس بین المللی انرژی گفت: “کاهش بی سابقه است – معادل از دست دادن کل تقاضای انرژی هند در جهان سوم بزرگترین مصرف کننده انرژی.”

با توجه به مدت زمان محدود اقدامات کشورهای توسعه یافته در حال انتظار برای دیدن بزرگترین سقوط در تقاضای انرژی – نه درصد در ایالات متحده و 11 درصد در اتحادیه اروپا است.

چشم انداز انرژی در حال حاضر به دلیل تغییر جهانی زغال سنگ و تقاضا در سه ماهه اول کاهش یافت و هشت درصد در مقایسه با سال گذشته است. این عمدتا به دلیل چین زغال سنگ بر اساس اقتصاد بود که سخت ترین ضربه در سه ماهه اول. تقاضای نفت کاهش یافت پنج درصد در سه ماهه اول عمدتا به دلیل محدودیت در حمل و نقل و حمل و نقل هوایی. اما انرژیهای تجدید پذیر و ثبت رشد تقاضا محور بزرگتر ظرفیت نصب شده در سه ماهه اول.

آژانس بین المللی انرژی گفت که منابع تجدید پذیر در اولویت دریافت در شبکه هستند و نمی خواست برای تنظیم خروجی خود را بر اساس تقاضا که insulates آنها را از اثرات کاهش تقاضای انرژی. این منجر به انرژیهای تجدید پذیر گرفتن بالاتر به اشتراک گذاری در بخش انرژی مخلوط با رکورد بالا ساعتی سهام در, بلژیک, ایتالیا, آلمان, مجارستان شرقی و بخش هایی از ایالات متحده است. آژانس بین المللی انرژی همچنین اعلام کرد که تقاضا برای انرژیهای تجدید پذیر در این سال و در سال های آینده افزایش خواهد یافت با توجه به هزینه های عملیاتی پایین.

به عنوان یک نتیجه از این روند در پاییز در زغال سنگ و نفت تقاضای جهانی انرژی مربوط به تولید گازهای گلخانه ای CO2 به سقوط تقریبا هشت درصد در سال 2020 یک رکورد رها کردن. از آن خواهد شد شش بار بزرگتر از یک ثبت شده در سال 2009. “این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث شده اقتصاد کلان, شوک که بی سابقه است در زمان صلح و… این محدودیت ها (مستند) نشان دهنده یک چالش برانگیز ترکیبی از یک عرضه و تقاضا شوک” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

تاثیر بر تقاضای انرژی در هند است و در عین حال دیده می شود. در سه ماهه اول تقاضای انرژی در هند افزایش 0.3% در مقایسه با سال گذشته است. به عنوان مستند در ادامه تاثیر بر تقاضای انرژی خواهد شد بسیار بزرگتر در سه ماهه دوم.

کارشناسان گفت که Covid-19 همراه با یک فرصت مهم را. “در حال حاضر همه گیر آورده جهان را به زانو در. در حالی که کشورهای در حال مواجهه با یک بحران بهداشت عمومی در کوتاه مدت جهان را یک فرصت برای نشان دادن انعطاف پذیر شخصیت در چگونه آن را با مسائل مربوط به تغییر آب و هوا در دراز مدت” گفت: Karan Mangotra دانشیار مدیر انرژی و موسسه منابع (TERI). او افزود: “ما همه ضروری به آسمان روشن و ‘بسیار خوب’ AQI اعداد در طول مستند دوره است. اما برای حفظ این ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما بازیابی سبز و پایدار مبادا ما منفی دوباره بجای اول برگشتن. ما چگونه می توانیم اطمینان حاصل شود که ساخت و ساز حمل و نقل هوایی و صنایع خودرو مجهز به سبزتر انتقال? می تواند ما برای بازیابی برخی از آلاینده بخش بود مشروط به اینکه سبز و پایدار ؟ اینها برخی از سوالات مهم که باید از طریق فکر مبادا ما اجازه رفتن از این فرصت است.”

“در کوتاه مدت افت در تولید برق از زغال سنگ و گاز حمل و نقل سیستم های قدرت چند سال آینده و با سهم انرژی های تجدید پذیر تنظیم رکورد جدید. تاثیر دراز مدت بستگی به سیاست های دولت گفت:” Lauri Myllyvirta سرب تحلیلگر در مرکز تحقیقات انرژی و هوای پاک (CREA).

“مهمتر از همه این است که یک فرصت برای نزدیک کردن آلاینده و منسوخ ظرفیت و سرعت بخشیدن به توسعه انرژی های تجدید پذیر به عنوان بخشی از بهبود اقتصادی بسته های آماده در سراسر جهان است. انرژی های تجدید پذیر نقش مهمی در ایجاد شغل و بهبود اقتصادی پس از بحران مالی جهانی و این می تواند درست از بازیابی از Covid-19 بحران به عنوان به خوبی. در هند آن را حیاتی به چین قدرت نجات بخش بسته بندی است که با آماده تغییر به انرژی پاک با بستن کردن, پیر, از دست دادن-ساخت نیروگاه های حرارتی ارتقای شبکه زیرساخت و شتاب و انرژی های تجدید پذیر و توسعه” او اضافه شده است.

“کاهش انتشار کربن است که یک عارضه جانبی نیست که جبران خسارت به ویژه به دلیل کوتاه مدت کاهش CO2 مفید نیست تا آنجا که به تغییر آب و هوا نگران است. تنها تغییرات پایدار در تولید گازهای گلخانه ای مرتبط هستند در اینجا. در شرایط یک جهش در انتظار من تقریبا همه این دستاوردهای به توان معکوس کرد. در سمت روشن آن را محتمل است که برخی از فن آوری ما آغاز شده با استفاده از ممکن است عادی سازی بیشتر سازگار با محیط زیست و شیوه های. مثلا پرواز برای جلسات می تواند موجه باشد کاهش می یابد و پس از آن نشان داده شده است که ویدئو کنفرانس می تواند اغلب به خوبی کار می کنند” گفت: Anant Sudarshan جنوب آسیا و مدیر سیاست انرژی در موسسه در دانشگاه شیکاگو است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>