نخبگان بورس ممکن است اجرا از مهمات در 2 ماه

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این سوال تقریبا هر بالا تیرانداز در هند خواسته است در میان همه گیر: آیا آنها به اندازه کافی مهمات به آخرین بحران ؟ و آنها قادر به تامین هوای تازه و حتی پس از این ویروس در گذشته با توجه به همه مهمات خود را می آید از ایتالیا آلمان و یا انگلستان ؟

با تقریبا تمام اروپا در مستند عرضه سلاح و مهمات برای ورزش تیراندازی نیز به وقفه; ترین بورس بیش از دو ماه ارزش سهام. با وجود بازی های المپیک در حال به تعویق افتاد, ملی تفنگ ساچمهای مربی Mansher سینگ می گوید: این یک بحران برای نخبگان بورس. “وجود خواهد داشت یک کمبود در هند برای حداقل شش ماه قبل از تازه سهام می رسند می گوید:” بازی های کشورهای مشترک المنافع مدال طلای. “این است که اگر این کشورهای اروپایی شروع به ساخت مهمات در ماه ژوئن رسید.”

بورس مانند Sanjeev Rajput که امن توکیو المپیک اسکله و Shreyasi سینگ 2018 مدال طلای بازی های کشورهای مشترک المنافع در دام احساس بحران می تواند به اوایل 2021. “من بسیار زمان با این وضعیت می گوید:” Rajput. “من انبار مهمات گذشته دو ماه دیگر. برای ما بزرگترین چیزی است که در بازی های المپیک و ما باید شروع به آماده سازی برای سال آینده در حال حاضر. بورس نیاز خاص خود را دسته ای از مهمات. بورس رفتن به کارخانه (خارج از کشور) آزمون بشکه های خود را و سپس آنها محل (مهمات) سفارشات وجود آمد و مانند به واردات است که دسته ای خاص. در حال حاضر تمام است که متوقف شده است.”

Shreyasi برنامه های واردات مهمات از ایتالیا نیز در خود نگه دارد. “در حال حاضر تحت سناریو من ممکن است بستگی به فدراسیون (National Rifle Association of India, NRAI),” او می گوید.

این کمبود ممکن است در نهایت قبل از ژانویه 2021. “تا دسامبر سال 2020-ژانویه 2021 ما خواهد شد تلاش برای به دست آوردن مهمات برای ما بورس به قطار راه آنها می خواهم به می گوید:” Mansher. “ایتالیا بسته فروشگاه حدود یک ماه به عقب. ما صحبت کرد و به تولید و گفتند آنها نمی توانند هر چیزی را انجام دهید. بسیاری از بورس نیز رنج می برد به دلیل لغو پرواز (از اروپا) اتفاق افتاد همه از ناگهانی. سهام است که باید با بورس در حال حاضر در حال دروغ گفتن با تولید کنندگان.”

کلکته-بر اساس Mehuli Ghosh این 2018 قهرمانی جهان به مدال نقره در 10 متر تفنگ هوا با استفاده از والتر تفنگ است که می آید از آلمان است.

“نه فقط تفنگ خود را, او با استفاده از تعداد زیادی از تجهیزات اروپایی می گوید:” او مربی Joydeep Karmakar. “در بهترین زمان آن طول می کشد بین 20 روز تا دو ماه. چیزهایی که آنچه آنها در اروپا در حال حاضر از آن به راحتی می تواند دو برابر زمان.”

با هند نداشتن یک شرکت تولید رقابتی درجه اسلحه و مهمات از جمله سرب گلوله برای تفنگ هوا تقریبا تمام marksmen وابسته به اروپا برای تامین خود را. برای تفنگ ساچمهای ایتالیا است که از رفتن به محل, در حالی که تفنگ آن است که انگلستان یا آلمان. “نزدیک به 95 درصد از بالا (تفنگ) بورس وابسته به شرکت های ایتالیایی می گوید:” Prithviraj Tondaiman هند پیشرو تفنگ تیرانداز ماهر.

“ایتالیایی ها نیز مهارت سهام سازان. من می خواهم بگویم 98 درصد از آنها در کشور و مراقبت از بهترین تفنگ ساچمهای در بورس در جهان است.”

بورس’ اضطراب است که مرکب مدارک که به واردات مهمات. زمانی که واردات باز کردن آنها پیش بینی دیوانه راش.

“اکثر بورس تفنگ واردات از انگلستان” راجپوت می گوید. “ما به یک برنامه به NRAI بیان نیاز های ما همراه با استشهاد. اما قبل از آن ما باید برای اطمینان از ما اسلحه مجوز دارای مجوز برای واردات. این NRAI به ما مجوز واردات. این شرکت (در انگلستان) و سپس امر برای مجوز صادرات با پلیس محلی است که می آید در سه هفته. مهمات است و سپس حمل و ما آن را جمع آوری در اینجا. این یک فرایند خسته کننده. با این مستند هر فرآیند به وقفه. این قطعا تاثیر آموزش اکثر بورس. پس از من می آیند تحت تاپ (هدف المپیک تریبون طرح) من می توانید بپرسید NRAI برای برخی از مهمات.”

برای کسانی که تحت تاپ این شروع یک مبارزه است.

(با ورودی از Dhiman سرکار)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>