Elgaar Parishad مورد متهم نمی کند به نوبه خود تا کرگن Bhima درخواست پنل قطره او را به عنوان شاهد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | پونا | منتشر شده در تاریخ: 27 فوریه سال 2020 6:31:55 am

در تاریخ 1 ژانویه 2018 روز سالگرد خشونت شکسته بود در کرگن Bhima که در آن یک نفر کشته شد و چندین مجروح شدند. (فایل)

در کرگن Bhima کمیسیون تحقیق در روز چهارشنبه کاهش یافته است Harshali Potdar یک متهم در Elgaar Parishad مورد به عنوان شاهد به عنوان Potdar به نظر نمی رسد قبل از این کمیسیون حتی پس از احضار شد.

رئیس کمیسیون عدالت (بازنشسته) J N پاتل تصویب دستور حذف او را به عنوان شاهد.

مدافع Ashish Satpute وکیل در این کمیسیون گفت: “Harshali Potdar قرار بود به نظر می رسد قبل از این کمیسیون است. اما نه Harshali و نه وکیل او به نظر می رسد پس از این کمیسیون کار خود را شروع کرده امروز. پس از انتظار برای برخی از زمان در این کمیسیون تصویب دستور حذف Harshali Potdar به عنوان شاهد بود چرا که او حاضر به عزل.”

پس از عدالت پاتل گذشت سفارش Potdar وکیل به نظر می رسد قبل از این کمیسیون و ارائه یک نرم افزار بیان کرد که او نمی تواند به نظر می رسد با توجه به مشکلات پزشکی است. وجود دارد هیچ شنوایی بیش از این نرم افزار به منظور تصویب شد قبل از آن را مشاهده کنید.

Potdar بود در میان برگزارکنندگان از Elgaar Parishad شب کنفرانس برگزار شد در Shaniwar Wada در 31 دسامبر 2017, یک روز قبل از 200 سالگرد نبرد Bhima کرگن. در تاریخ 1 ژانویه 2018 روز سالگرد خشونت شکسته بود در کرگن Bhima که در آن یک نفر کشته شد و چندین مجروح شدند.

Potdar تا به حال ثبت یک استشهاد قبل از دو عضو کمیسیون و سرزنش Hindutva رهبران Milind Ekbote و Sambhaji Bhide برای خشونت در او استشهاد. در حالی که کمیسیون احضار شده بود او چند بار در گذشته برای خلع گواه او به نظر نمی رسد قبل از آن با استناد به دلایل پزشکی. هر دو Ekbote و Bhide بودند متهم به تحریک خشونت در موارد ثبت شده تحت پونا روستایی پلیس قضایی است. Ekbote دستگیر شد و در ماه مارس سال 2018 اما با قید وثیقه آزاد شد یک ماه بعد در حالی که Bhide هرگز دستگیر ظاهرا با توجه به فقدان شواهد.

پونا پلیس ادعا کرده است این سخنرانی در Elgaar Parishad کمک به خشونت و برگزارکنندگان این رویداد تا به حال لینک با Naxal ساز و برگ شاخص تورم مصرف کننده-مائوئیست. پلیس تا به حال نام 23 متهم از جمله Potdar در ارتباط با این پرونده دستگیر شده و نه از آنها در سال 2018 است.

مورد منتقل شد به آژانس تحقیقات ملی (نیا) توسط این مرکز در ژانویه. به نیا در آن شاه به نام 11 نفر از جمله نه نفر متهم دستگیر و دو نفر دیگر از فعالان آناند Teltumbde و Gautam Navlakha. Potdar است در میان 11 متهم به نام در نیا شاه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>