فیل جمعیت عبور از 2000 علامت در Uttarakhand حدود 30% افزایش پس از 20…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با 29.9 درصد افزایش پس 2015, Uttarakhand دولت روز دوشنبه گفت که دولت در حال حاضر 2,026 فیل.

وزیر Trivendra سینگ Rawat منتشر شد تازه فیل سرشماری در روز دوشنبه در 15 ایالت حیات وحش مشورتی جلسه هیئت مدیره.

او نیز منتشر شد سرشماری تمساح و gharials شمارش پس از فاصله 12 سال در ماه فوریه این سال است. اما سمور شمارش شدند برای اولین بار در دولت است.

Rawat گفت: فیل ها شمارش شدند در Uttarakhand به مدت سه روز از 6 ژوئن تا ژوئن 8. “معلوم شد که در مجموع وجود دارد 2,026 فیل ها در دولت است. در سال 2012 وجود دارد 1,559 فیل در حالی که در سال 2017 وجود دارد 1,839 فیل” Rawat گفت.

برای اولین بار هواپیماهای بدون سرنشین مورد استفاده قرار گرفت برای شمارش jumbos در تپه دولت است. Parag Madhukar Dhakate که هماهنگ کننده جنگل بخش هواپیماهای بدون سرنشین, نیروی, گفت, هواپیماهای بدون سرنشین, پرواز بر فراز جنگل بلوک در یک زیگزاگ شیوه و تصاویر گرفته شده از فیل ها کمک کرد که در بررسی زمین گزارش شده است.

به گفته مقامات Uttarakhand در حال حاضر 451 برهمی تمساح (از 123 در سال 2008), 77 gharials و 194 سمور. مقامات گفت: از سال 2020 -2022 برف-پلنگ جمعیت نیز تخمین زده شده در دولت است که 23 درصد از دولت جغرافیایی منطقه برف-پلنگ.

کل تعداد این حیوانات تیم آموزش دیده بودند و اختصاص داده شده به رودخانه امتداد برای انجام برآورد با راه رفتن در امتداد امتداد از ساعت 9 تا 11 صبح: “وقتی تمساح و gharials بیرون آمدن از آب به حمام افتاب گرفتن در نور خورشید است.” دوربین های تله ای مستقر شدند برای برآورد سمور. غیر مستقیم قطعه از شواهد مانند ردپای latrine سایت, نظافت سایت بود به نگاه به دانستن در مورد نزدیکی از مناطق که در آن سمور یافت, مقامات گفت.

در Uttarakhand, تمساح یافت کوربت چشم انداز Terai منطقه Bhanganga تالاب در Haridwar Rajaji پارک ملی و…. آخرین تمساح و gharial سرشماری در Uttarakhand انجام شد در سال 2008 توسط وزارت جنگل جایی که آنها در بر داشت 123 تمساح و 231 gharials.

در دیگر تصمیمات هیئت مدیره تصمیم گرفت به دنبال ملی هیئت مدیره برای حیات وحش را تصویب پروژه های ساخت و ساز جاده از طریق Gangotri پارک ملی در Uttarkashi منطقه که هممرز با چین و از حیات وحش, موسسه هند خواهد انجام یک مطالعه فیل و ببر ظرفیت حمل کوربت و Rajaji ذخایر ببر.

این هیئت همچنین تصمیم به تشکیل یک کمیته برای عقلانی از مرز Rajaji پارک ملی داشتن منطقه جمع بخشی جنگل افسران و نمایندگان از حیات وحش موسسه.

یک پیشنهاد به دنبال کسب اجازه برای انتقال از زمین برای ساخت و ساز از Saung پروژه سد و برای گسترش نشاط اعطای فرودگاه را نیز ارسال خواهد شد به هیئت مدیره ملی برای حیات وحش است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>