انتخابات به 55 Rajya سبها کرسی از 17 متحده در مارس 26: EC

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: فوریه 25 سال 2020 9:57:57 am

EC announces elections to 55 Rajya Sabha seats across 17 states on March 26 شمارش آرا خواهد گرفت و در مارس 26. (فایل)

کمیسیون انتخابات روز سه شنبه اعلام کرد که دوسالانه انتخابات از 55 اعضای Rajya سبها از 17 متحده بازنشستگی در مارس سال 2020 برگزار خواهد شد در ماه مارس 26. شمارش آرا خواهد گرفت و در همان روز.

17 متحده شامل ماهاراشترا Odisha, Tamil Nadu, West Bengal, Andhra Pradesh, Telangana, آسام, Bihar, Chhattisgarh, Gujarat, Haryana, هیماچال پرادش, Jharkhand, Madhya Pradesh, مانیپور راجستان و مگالایا.

در گجرات شرایط چهار کرسی های منقضی شده در مارس 9. در حالی که حکم BJP در حال حاضر دارای سه نفر از چهار صندلی یکی از آنها برگزار می شود کنگره است. سه BJP نمایندگان مجلس که مدت پایان خواهد رسید شامل Chunibhai Gohel از Junagadh, Shambhuprasad Tundiya از احمدآباد و Lalsinh Vadodia از آناند. Madhusudan میستری است کنگره MP که بازنشسته خواهد شد در 9 آوریل.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>