‘استادانه درست شده و پیچیده تقلب’: Wirecard فرو می ریزد و با توجه 4 میلیارد دلار به cre…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

Wirecard سقوط در روز پنج شنبه با توجه طلبکاران تقریبا 4 میلیارد دلار پس از افشای یک سوراخ خمیازه در آن کتاب که در آن حسابرس ای گفت: در نتیجه پیچیده جهانی تقلب.

پرداخت ثبت شرکت به صورت عجز از پرداخت دیون در مونیخ دادگاه گفت که با 1.3 میلیارد یورو (1.5 میلیارد دلار) وام به علت در عرض یک هفته بقای خود را به عنوان یک نگرانی رفتن بود “مطمئن نیست”.

Wirecard را, انفجار, درست هفت روز پس از ای آن حسابرس برای بیش از یک دهه حاضر به ثبت نام در 2019 حساب وادار کردن رئیس اجرایی مارکوس براون و این منجر به اعتراف است که $2.1 میلیارد آن نقدی احتمالا وجود ندارد.

“وجود دارد نشانه ای روشن است که این استادانه درست شده و تقلب پیچیده مربوط به احزاب مختلف در سراسر جهان” متن ترانه ای در بیانیه ای گفت.

ای گفت در حالی که آن را تکمیل 2019 حسابرسی آن ارائه شد با غلط تأیید با توجه به سپردن حساب و گزارش آنها به مقامات مربوطه.

Wirecard کاهش یافته است به نظر زیر EY بیانیه.

مالی شرکت فن آوری است اولین عضو از آلمان معتبر شاخص سهام DAX به سینه به سختی دو سال پس از برنده شدن در یک نقطه در میان کشور بالای 30 شرکتهای با ارزش بازار حدود 28 میلیارد دلار.

“این Wirecard مورد خسارت شرکت های بزرگ آلمان است. باید آن را یک بیدارباش برای اصلاحات” گفت: Volker Potthoff رئیس اداره شرکت فکر می کنم تانک ArMID.

وام اندک امید برگشت 3.5 میلیارد یورو به آنها بدهکار هستند, منابع آشنا با این موضوع گفت. که مجموع Wirecard قرض گرفته شده است 1.75 میلیارد دلار از 15 بانک و صادر 500 میلیون دلار در اوراق قرضه.

“پول رفته” گفت: یک بانکدار. “ما ممکن است جبران چند یورو در سال خواهد شد اما نوشتن کردن وام در حال حاضر.”

‘کل فاجعه’

سقوط Wirecard یک بار یکی از داغترین fintech شرکت در اروپا, کوتوله, دیگر, آلمانی, شرکت های بزرگ شکست. آن را متزلزل مالی این کشور با استقرار فلیکس Hufeld سر تنظیم کننده BaFin خواستار آن یک “فاجعه کل”.

وزیر دارایی اولاف شولز توصیف سقوط به عنوان یک “رسوایی” اذعان آن زمان به نقد و بررسی قوانین و مقررات. “ما باید تجدید نظر ما نظارت سازه” گفت: Scholz اضافه کرد که او تا به حال خواسته وزارت خود به آمده تا با ایده ها در چند روز آینده.

“اگر قانونی قوه مقننه اقدامات قانونی مورد نیاز ما را در آغوش آنها و اجرای آنها,” او گفت:. “رسوایی Wirecard یک شوکی که ما نیاز به نظارت بیشتر و نظارت از امروز ما,” او گفت:.

Wirecard سهام متوقف شد جلوتر از قبل اعلام کرده است که این امر به دنبال طلبکار حفاظت از سقوط 80% زمانی که تجارت از سر گرفته شد. آنها را از دست داده اند 98 درصد از حسابرس EY سوال حساب خود را پنجشنبه گذشته.

ای یکی از جهان “چهار بزرگ” حسابداری و شرکت های مشاوره, چهره, موج دادخواهی در یک افتضاح است که کشیده شده است مقایسه با آرتور اندرسن فاجعه نظارت از انرژی ایالات متحده شرکت انرون.

قانون آلمان شرکت Schirp & شریک گفت که با Wirecard در حال حاضر به طور موثر در کنار آن فایل کلاس اقدامات علیه ای از طرف سهامداران و دارندگان اوراق قرضه.

“این ترسناک است چه مدت Wirecard AG قادر به کار بدون اینکه اعتراض به توسط حسابرسان” شریک ولفگانگ Schirp گفت.

Wirecard جدید مدیریت شده بود در مذاکرات با طلبکاران اما از جیبش در روز پنج شنبه صبح “با توجه به قریب الوقوع عجز از پرداخت دیون و بدهی”.

عجز از پرداخت دیون تشکیل پرونده شامل نمی شود آن Wirecard بانک از شرکت های فرعی که دارای حدود 1.4 میلیارد یورو سپرده است و در حال حاضر تحت مدیریت اضطراری توسط BaFin.

کامل ‘دفاع’

دوم منبع نزدیک به مذاکرات با طلبکاران گفت: اگر چه این شرکت تا به حال سالم و هسته آن را جعلی دو سوم از فروش آن است. این به معنای هیچ راهی وجود دارد, آن می تواند بازپرداخت همه بدهی های خود را با وجود تمام چالش های قانونی آن روبرو خواهد شد.

صعود از Wirecard که در سال 1999 تاسیس شد و بر اساس در حومه مونیخ شد گل نشسته اتهامات از خبرچین خبرنگاران و دلالان که در آن درآمد و سود پمپ شده بود تا از طریق معاملات جعلی.

براون پشت سرگذاشته منتقدان برای سال در نهایت قبل از تماس در خارج حسابرس KPMG در اواخر سال گذشته برای اجرای تحقیقات مستقل.

KPMG که منتشر شده یافته های آن در آوریل was unable to verify 1 میلیارد یورو پول نقد در توازن سوال Wirecard کسب حسابداری و گفت: آن را نمی تواند ردیابی صدها میلیون نفر در پیشرفت های نقدی به بازرگانان.

“امروز کامل vindication برای کسانی که در معرض تقلب” گفت: Fraser Perring که شرط سقوط در Wirecard سهام و همكاري 2016 گزارش که اتهام تقلب.

مونیخ دادستانی که در حال بررسی براون ظن بد نمایش دادن Wirecard حساب و از دستکاری در بازار گفت: “ما در حال حاضر نگاه در همه ممکن است جرایم جنایی.”

براون دستگیر شد روز دوشنبه و با قرار وثیقه 5 میلیون یورو در روز بعد. سابق افسر ارشد عامل Jan Marsalek نیز تحت سوء ظن و اعتقاد بر این بود در فیلیپین با توجه به مقامات قضایی وجود دارد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>