هشت West Ham بازیکنان ویروس علائم می گوید بردی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

West Ham باید هشت بازیکن خود در انزوا پس از نشان دادن علائم خفیف از coronavirus با توجه به باشگاه نایب رئیس Karren بردی. چکش آخرین لیگ برتر باشگاه به برخورد با این بیماری همه گیر.

آرسنال باکاری سانیا, Chelsea جناح کلوم Hudson-Odoi — هر دو در حال حاضر بازیافت-و چندین unnamed لستر بازیکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

“من رها می گویند همه آنها نشان دادن علائم خفیف و همراه با خانواده های خود به نظر می رسد خوب” بردی گفته روزنامه ” سان در روز شنبه.

“اما آن است که بیش از دست دادن عطسه یا سرفه به دور از هر گونه ما پس هیچ کس نباید از خود راضی.”

وست هام بازیکنان در حال آموزش در خانه و باشگاه امیدوار به از سرگیری جلسات به طور منظم در پایه آن زمانی که بریتانیا مستند دوره به پایان می رسد در مارس 13.

فصل لیگ برتر است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 30 با گزارش نشان می دهد وجود خواهد داشت و تاخیر بیشتر و یا حتی لغو باقی مانده وسایل.

اما بردی امیدوار است این فصل داخلی می توانند رزومه کاری و رسیدن به یک نتیجه حتی اگر بازی را به بازی در پشت درهای بسته تا جولای.

“هنگامی که ما همه Prem باشگاه – آخرین صحبت ما توافق کردیم به رفتن دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” بردی گفت.

“و این که بازی اجرا خواهد شد به ماه جولای در صورت نیاز به دریافت این کمپین به پایان رسید. این طرح است. این چیزی است که ما می خواهیم به ارائه.

“این ممکن است بازی به بازی در پشت درهای بسته که هیچ کس می خواهد – به خصوص بازیکنان و طرفداران است.

“اما ما امیدواریم که آن را فقط ممکن است ممکن است به جلو بروید یک بار تیز نمودار آن را پایین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>