مصر از دادگاه عالی برای آزادی فلسطين به 15 سال حبس برای فعال پشت ملت 2011 upri…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مصر بالاترین دادگاه جنایی شنبه را تایید کرد 15 سال حبس برای یکی از فعالین اصلی در پشت این کشور از قیام سال 2011 که به اعدام محکوم شد در نظر گرفتن بخشی در درگیری بین معترضان و نیروهای امنیتی.

دادگاه تائید دیوانعالی کشور نیز تایید جریمه 6 میلیون پوند مصر یا $372,000 در برابر احمد دوما یک سکولار فعال در همان خشونت اتهامات مرتبط با.

دوما یکی از 230 نفر محکوم به اعدام در 2015 توسط دادگاه جنایی قاهره به زندگی در زندان است. همه متهمان به صورت غیابی محاکمه شدند به جز دوما بود که در خدمت یک تا سه سال حبس برای شکستن یک قانون سخت گیرانه تنظیم شد.

دوما به دادگاه تجدید نظر حکم دادگاه و دادگاه تائید دیوانعالی کشور دستور داد او را محاکمه مجدد در نهایت منجر به کاهش حکم 15 سال است.

روز شنبه حکم نهایی است.

مورد نگرانی ها, درگیری در قاهره در دسامبر 2011 و در جریان آن یک آتش سوخته بخش هایی از یک کتابخانه مسکن نادر نسخه های خطی و کتاب. دیگر ساختمان های دولتی از جمله مجلس آسیب دیده بودند در تظاهرات.

تقریبا یک هفته ای درگیری که در سمت چپ برخی از 40 نفر کشته فوران پس از بیشتر فعالان جوان به خیابانها برای اعتراض بعد از مبارک و انتقال سیاسی نظارت نظامی است. درگیری آورده توجه بین المللی زمانی که پلیس ضد شورش فیلم برداری شد, ضرب و شتم, رقص برهنه کردن و لگد زدن زن تظاهر کنندگان در میدان تحریر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>