مصر زمینه بادبادک برای ‘ایمنی’, ‘امنیت ملی’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پلیس مصر را کشف و ضبط بادبادک از مردم پرواز آنها پس از ممنوعیت توسط یک شمالیه برای “ایمنی” دلایل و یک نماینده مجلس هشدار آنها مطرح شده یک “تهدید امنیت ملی”.

پلیس کشف و ضبط 369 بادبادک در قاهره در روز جمعه الاهرام گزارش داد در حالی که اکبر Al-Youm دیگر روزنامه دولتی گفت: پلیس مصادره 99 بادبادک و جریمه پنج نفر در منطقه شمال اسکندریه.

این ممنوعیت در آورده بود “برای اطمینان از ایمنی از شهروندان پس از یک تعداد حوادث” شامل بادبادک اسکندریه را در استان گفت: این هفته خود در Facebook صفحه.

جریمه های اعمال شده برای بادبادک پرواز در مدیترانه شهرستان می تواند تا رسیدن به 1000 پوند (حدود 60).

مصر آسمان پر شده اند با هزاران رنگارنگ کاغذ بادبادک پرواز توسط جوانان از بام و در corniches به عنوان سرگرمی در زمان خاموش در طول شب حکومت برای محدود کردن گسترش coronavirus.

اما آنها همچنین شکایات مطرح شده از جمله از یک MP.

خالد ابو طالب عضو مجلس دفاع و امنیت ملی کمیته گفت: در ماه گذشته او می خواست نخست وزیر در جریان خطرات ناشی از پرواز بادبادک چرا که آنها مطرح “یک تهدید امنیت ملی”.

بادبادک ممکن است مجهز به دوربین های مدار بسته, او گفت:.

ابو طالب بود و صریحا تمسخر در رسانه های اجتماعی در مصر که در آن عامل هواپیماهای بدون سرنشین تنها مجاز با مجوز خاص.

سه ماه حکومت نظامی برداشته شد در ماه ژوئن حتی به عنوان موارد COVID-19 در مصر همچنان به افزایش, با بیش از 80,000 اعلام عفونت و تقریبا 4000 مرگ و میر به تاریخ.

ff/lg/hc

FACEBOOK

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>