آموزش و پرورش, کشاورزی, تمرکز, پنجاب, Haryana بودجه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پنجاب و هاریانا دولت در جمعه مربوطه خود را ارائه بودجه برای 2020-21 با کلید تمرکز بر آموزش و پرورش و کشاورزی است.

ارائه یک تومان 1.54 لاخ کرور بودجه, Punjab وزیر دارایی Manpreet سینگ Badal ساخته شده از یک قایق از اطلاعیه ها از جمله آموزش و پرورش رایگان را برای همه تا کلاس 12 اجرای 6th پرداخت کمیسیون انتشار dearness معوقه کمک هزینه و وام پوشی بی زمین و کارگران مزرعه با وجود افزایش بدهی.

Badal اعلام کرد اجرای 6 دولت و کمیسیون پرداخت و انتشار 6% dearness کمک هزینه arrear برای کارمندان دولت.

“سن بازنشستگی از کارکنان دولت شده است از کاهش 60 به 58 سال است. با این کار ما قادر خواهد بود به ارائه اشتغال به سه تا چهار برابر تعداد افرادی که بازنشسته” Badal گفت.

اعلام دیگری است که چشم پوشی از وام های بی زمین و کارگران مزرعه بالغ بر 520 تومان کرور روپیه است که بخشی از تخصیص 2000 تومان کرور روپیه ساخته شده تحت ‘محصول چشم پوشی وام طرح’.

در ضمن هاریانا وزیر ML خطار که دارای وزارت دارایی, نمونه کارها, پرده برداری از اولین بودجه از BJP-Janta Jannayak حزب دولتی که به قدرت رسید در ماه اکتبر سال گذشته است.

CM معرفی تازگی از نظر یک طرح مدرن ارائه امکانات عمومی در شهر را انتخاب کنید کاهش تعرفه قدرت برای کشاورزی وابسته به فعالیت افزایش مقدار کمک هزینه تحصیلی برای دانش آموزان, ساخت, شیمی درمانی در دسترس در تمام بیمارستان های منطقه در 68 صفحه سند بودجه.

او همچنین گفت: همه 1,487 دولت ارشد مدارس متوسطه که در آن علم علمی است که در دسترس خواهد بود تبدیل به مدارس هوشمند در 2020-21.

(با ورودی از PTI)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>