Edinson دیالیزی توماس Meunier رد کوتاه-مدت قرارداد پسوند می گوید مخزن…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

Edinson دیالیزی و توماس Meunier کاهش یافته است به ثبت نام در کوتاه-مدت قرارداد برنامه های افزودنی که اجازه می دهد آنها را به بازی جام و لیگ قهرمانان نهایی مسابقات با پاریس سنت ژرمن فرانسه, رادیو RMC گزارش روز یکشنبه.

این مهاجم اروگوئه و بلژیک مدافع قرارداد منقضی شده در 30 ژوئن, که, مگر اینکه آنها موافقت کرده بود به ثبت نام در یک ماه با فرمت, قوانین, آنها در خارج از فرانسه در جام, لیگ برتر و جام و همچنین نهایی لیگ قهرمانان هشت در لیسبون.

پاریس سنت ژرمن نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر. ایسنا قادر به تماس با دیالیزی و Meunier برای نظرات خود را.

آخر هفته گذشته مدیر ورزشی PSG لئوناردو گفت که دیالیزی خواهد بود و نه ارائه یک معامله برای فصل آینده اما این برزیل بود که به امید حفظ این باشگاه تمام وقت بهترین گلزن به بازی نهایی لیگ قهرمانان اروپا پاری سن ژرمن پس از واجد شرایط برای مرحله یک چهارم نهایی.

این Ligue 1 فصل به پایان رسید در 30 آوریل میان COVID-19 بحران با پاری سن ژرمن در حال تاج گذاری فرانسوی قهرمانان.

رمان شیوع کروناویروس نیز به حالت تعلیق در رقابت های اروپایی با لیگ تغییر لیگ قهرمانان فرمت و تاخیر در نتیجه آن به ماه اوت در حالی که اکثر قراردادهای پایان در پایان ماه ژوئن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>