اد دو فایل تازه موارد در برابر سینگ برادران

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اجرای اداره به تازگی متصل خواص ارزش ~300 کرور متعلق به Fortis بهداشت و درمان بنیانگذاران Shivinder موهان سینگ و Malvinder موهان سینگ و ثبت نام دو تازه پول شویی موارد در برابر برادران افراد آشنا با توسعه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

دهلی دادگاه مطلع در مورد تحولات تازه در هفته گذشته توسط ED که مخالف وثیقه درخواست از Shivinder موهان سینگ.

مقامات حاضر به افشای جزئیات جدید از موارد ثبت شده در طول Covid-19 مستند در برابر سینگ برادران اما گفت که وجود داشت چند شکایت علیه مروج Religare شرکت خدمات مالی گروه های مختلف در ادارات پلیس.

پلیس دهلی به حال در مارس ثبت شارژ-ورق علیه برادران برای اتهام تقلب ~791 کرور در لاکشمی Vilas بانک. به جلو بروید با پول شویی پروب در برابر هر گونه شک اد معمولا نیاز به یک برنامه ریزی جرم ثبت شده از طریق یک گزارش اطلاعاتی (شاه) توسط پلیس محلی و یا هر سازمان دیگر.

دلبستگی خواص تومان ارزش 300 کرور برای اولین بار در این مورد شامل سهام و برخی از خواص مقامات ذکر شده در بالا اضافه شده است.

آژانس در حال حاضر ثبت یک اتهام ورق در برابر سینگ برادران در آن اصل مورد که در آن بودجه در حال اجرا به هزاران کرور روپیه قرض گرفته شده از بانک ها بودند منحرف آنها را از Religare Finvest Ltd.

با توجه به اد را شارژ ورق ظ در ماه ژانویه, ~2,036 فتح کرد گرفته شد کرور ارزش “درآمد حاصل از جرایم” منتقل شد به 19 شرکت های مرتبط سینگ برادران بیش از یک دوره از هشت سال. در اصلی آن شاه ثبت شده در سال گذشته اد کاوش اتهام کلاهبرداری وام به ارزش ~47,968 کرور.

در حالی که مخالفت با Shivinder موهان سینگ وثیقه درخواست هفته گذشته ED ویژه دادستان عمومی و انقلاب Nitesh رعنا به اطلاع دادگاه از جلسات اضافی قاضی Sandeep Yadav در Saket که متهم شکست خورده “آزمون سه گانه” یا “سه پایه آزمون” معیارهای ثابت توسط دادگاه عالی در حالی که اعطای وثیقه در چنین مواردی است.

رعنا استدلال کرد که اگر با توجه به وثیقه Shivinder موهان سینگ می توانید “مانع تحقیق و تفحص در مورد او سعی خواهد کرد به انحلال درآمد حاصل از جرم و جنایت و از بین بردن پول دنباله; جدا از ادامه مشارکت خود در ارتکاب جرم پول شویی.”

قاضی موافقت با اد مشاور گفت که “سه گانه آزمون شکست خورده است و در حال حاضر مورد” و هستند که موارد تازه علیه متهم است که نیاز به بررسی دارد. Shivinder موهان سینگ وثیقه درخواست در حال بررسی در دادگاه عالی دهلی نو شد.

تحت عنوان “سه گانه آزمون” معیارهای یک متهم می تواند به قید وثیقه اگر آن را می تواند ایجاد شده است که او نه یک پرواز خطر نمی خواهد نفوذ شهود و نمی خواهد با رشوه دادن مدارک. SC داده بودند به قید وثیقه به وزیر دارایی سابق P چیدمبرم در دسامبر 2019 بر اساس این معیارها.

“اد تحقیقات بیشتر شل و ول و آنها هیچ پایه و اساس. آنها هیچ مدرکی,” Shivinder موهان سینگ وکیل تنویر احمد میر گفت. در مورد دو تازه موارد Malvinder موهان سینگ وکیل مانو شارما گفت:”ما هرگز احضار شده است یا به نام برای بازجویی در تازه موارد است. ما به طور کامل در مورد این.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>