اجرای مدیریت (ED) در جمعه موقت متصل منقول و غیر منقول خواص متعلق به اشخاص مختلف و افراد در ارتباط با افزایش دره اومدی. خواص شده اند کشف و ضبط تحت مقررات پیشگیری از پول شویی قانون (PMLA), 2002.

ارزش این خواص تومان است 70.11 کرور گفت: ED مقامات و شامل یک شرکت وابسته به یک IPL کریکت تیم ترویج بازیگر, Shah Rukh Khan.

این سه شرکت در حال چندین استراحتگاه Pvt Ltd, St خاویر در دانشگاه کلکته و Knight Riders ورزشی Pvt Ltd گفت: این سازمان است.

“حساب های بانکی از سه شرکت هایی که متصل شده است مجموع Rs 16.20 کرور. علاوه بر این 24 هکتار زمین در رمنگر و Mahishdal در غرب بنگال را Purba Medinipur منطقه مسطح در Dilkap اتاق بمبئی یک هکتار زمین در Jyoti باسو نگر در کلکته جدید شهر و هتل رز دره گروه نیز متصل شده به عنوان بخشی از آخرین سفارش” اد در بیانیه ای گفت.

“بررسی و تحت PMLA نشان داد که با افزایش ولی گروهی از شرکت های جمع آوری بیش از ₹ 17,520 کرور از مردم در سراسر هند با برگشتاندن سپرده گذاران با غلط وعده بازگشت به بالا/بهره در سپرده خود را که یک مقدار از ₹ 10,850 کرور بود مسترد و باقی مانده ₹ 6670 کرور روپیه است که هنوز پرداخت نشده که به منزله درآمد حاصل از جرم و جنایت” آژانس بیانیه اضافه شده است.

با این دلبستگی کل ارزش بازار از خواص تا کنون متصل در رز دره گروه از شرکت مورد رسیده است حدود 4750 تومان کرور روپیه اد گفت.

شوالیه سواران ورزشی Pvt Ltd صاحب ‘Kolkata Knight Riders’ Indian Premier League (IPL) تیم کریکت و مدیران شامل, بازیگر, Shah Rukh Khan همسر Gauri Khan به عنوان به خوبی به عنوان جی مهتا بازیگر Juhi Chawla است. اد در حال ثبت یک شاه در برابر Knight Riders ورزشی Pvt Ltd, رئیس آن Gautam Kundu و دیگران در سال 2014 تحت PMLA. Kundu دستگیر شد توسط آژانس در کلکته در سال 2015.

خان بود و حتی سوال اد در 2015 در ارتباط با اتهام ارز قانون مدیریت (FEMA) نقض در لیگ. مورد درگیر اتهام تخلف است فروش حدود پنج میلیون Knight Riders ورزشی Pvt با مسئولیت محدود (KRSPL) سهام در کم ارزش رای دادن به جی مهتا. بازیگر مورد پرسش قرار گرفت که توسط آژانس بسیاری از بار.

چند chargesheets واصل شده اند در دادگاه در کلکته و Bhubaneswar توسط ED در این مورد.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im