اکوادور زن “بازگشت از مرگ” پس از بیمارستان مخلوط کردن

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک اکوادور زن بود که مرده از Covid-19 ناگهان از خواب بیدار در بیمارستان به لذت و رهایی از بستگان که تا به حال شناسایی فرد دیگری به عنوان او بود و آن را سوزانده.

آلبا Maruri, 74, شد, در بیمارستان بستری مارس در گوایاکیول شهر سخت ترین ضربه گیر با تب و مشکل در تنفس. او آگاهی را از دست داده به مدت سه هفته و مرده اعلام شد در مارس 27, بستگان گفت.

یک هفته بعد او را به خانواده نشان داده شد یک جسد در سردخانه بیمارستان اما به خاطر ترس از coronavirus سرایت نیست نزدیک به آن است. بدن بود و در کنار آن با پشت نشان دادن نیست ،

Maruri برادرزاده Jaime Morla گفت که او فکر او بود و به گفته مقامات بیمارستان شد. “من می ترسم برای دیدن چهره او” او به خبرگزاری فرانسه گفت.

“من یک متر و نیم دور. او همان مو, همان پوست. او حتی تا به حال یک زخم مانند یک عمه من تا به حال به تازگی” Morla گفت.

که بدن در نظر گرفته شد به یک مراسم تشییع جنازه به خانه و سوزانده.

Maruri آگاهی به دست آورد پنج شنبه و گفت: پزشکان که به او و به حال آنها تماس خواهرش هاله.

“پزشکان رفت و به خانه عمه من است به تایید و اطلاع از اشتباه” گفت: یکی دیگر از پسر خوان کارلوس رامیرز. “آنها هنوز هم نمی دانم که خاکستر آنها را در خانه خود را,” او اضافه شده است.

خانواده قصد دارد به شکایت بیمارستان برای بازیابی هولوکاست هزینه آنها پرداخت می شود و برای ناراحتی ناشی از مخلوط کردن.

خواهر گفت: رسانه های خبری است که مقامات بیمارستان بازدید خود را در روز جمعه و به او گفت که او خواهر خوبی بود و در مورد منتشر خواهد شد. “این یک معجزه است. برای نزدیک به یک ماه ما فکر می کردند او مرده بود. و من کسی دیگری را خاکستر” گفت: اورا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>