بومی محتوا در تلفن های همراه برای کمک به زنان روستایی کارآفرینان دیجیتال زنان عوامل در روستاها برای مشارکت بیشتر زنان در اقتصاد و لنز در e-commerce سیاست برخی از پیشنهادات است که ظهور یک روز پس از مشاوره برگزار می شود در روز جمعه توسط اتحادیه وزارتخانه زنان و رشد کودک (WCD) و توسعه مهارت و کارآفرینی برای پیدا کردن راه از سیاست های مداخله برای آموزش بیشتر زنان و کودکان است.

در روز جمعه هر دو وزارتخانه به نام چند ذینفعان از محله های مختلف برای کمک به تقویت چارچوب سیاست برای شربننج مهارت های زنان و کودکان است. در علاوه بر این به مقامات این وزارتخانه از WCD و توسعه مهارت اصلی دبیران و دبیران از WCD از کشورهای صنعتی, سازمان, شرکت, خانه ها و موسسات هم حاضر بودند.

تغییرات ساختاری به مهارت اکوسیستم برای فعال کردن بیشتر زنان در نیروی کار از جمله فراهم کردن امکانات مراقبت از کودک با استفاده از CSR برای توسعه مهارت برنامه ها و استفاده از تکنولوژی در skilling شد و برخی از مسائل مورد بحث به طور گسترده ای.

توسعه مهارت و کارآفرینی وزیر Mahendra Nath Pandey گفت که در هند در حالی که 65 درصد از جمعیت این کشور زیر 29 سال و در عین حال مشارکت زنان در نیروی کار است 17.5%.

“توسعه مهارت بسیار مهم برای توانمندسازی زنان و در حالی که دولت از مهارت های برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت نه تبعیض علیه زنان از نظر مشارکت ما نیاز به اختصاص داده شده مداخلات به اکوسیستم بیشتر پاسخگو,” او اضافه شده است. WCD وزارت Smriti Irani گفت که هر دو وزارتخانه را با هم کار کنند.

Aarti موهان مؤسسین تاما مشاوره گفت که دارایی های دیجیتال ارائه می کنند قابل توجهی مسیر برای توانمندسازی اقتصادی. “سیاست تقویت e-commerce سیاست شامل زنان لنز دیجیتال زنان و عوامل آن در روستاها تشخیص قبل از آموزش (RPL) در مهارت برای صنعتگران و غیره. و بومی محتوا در تلفن های همراه است که آنچه ما می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de