اقتصاد ورزش را تحت تاثیر قرار بیشتر با این بیماری همه گیر: Abhinav Bindra

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کارآفرین در Abhinav Bindra reckons اقتصاد ورزش را ضرب و شتم گرفته تا زمان رمان coronavirus متوقف به گسترش زشت خود را شاخکهای ترک ورزشکاران در جهان نامشخص و پر از چالش است.

قهرمان ورزشکار در او می بیند ورزشی بازی یک “نقش” در طرف دیگر همه گیر شفا زخم از یک دنیای ویران شده توسط آن لرزه ای اثرات.

“اقتصاد ورزش را تحت تاثیر قرار بیشتر با بسیاری از انجمن ها و ورزشکاران با کمبود بودجه روبرو شده و با توجه به عدم وجود حوادث بیش از این زمان” قهرمان المپیک Bindra گفت PTI.

“این خواهد بود که یکی از چالش های کلیدی است که نیاز به بر طرف شود به اطمینان حاصل شود که ورزشکاران باید استفاده و حمایت از ادامه تمرین است.” ورزش در گذشته به کمک جهان در مقابله با جنگ و بلایای طبیعی است.

کاملا مانند نقش آن در پس از جنگ جهانی دوم, ورزش دوباره می تواند نقش مثبت اما تنها پس از مردم به دست آمده به نوعی ثبات قهرمان تیرانداز گفت.

“بله. ورزش می کند باید قدرت را به فراتر از مرزها و قطعا تخیل از میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

“در حالی که من مطمئن هستم که تمرکز بیش از چند ماه آینده خواهد بود که هر کس ثبات را به زندگی خود ورزش را نقش زیادی در بلند کردن روحیه و به مردم چیزی برای نگاه به جلو به.”

این بیماری همه گیر است که سرچشمه در چین در شهر ووهان در استان هوبئی تاکنون ادعا 1.85 لاخ زندگی می کند در حالی که با آلوده کردن بیش از 26 لاخ مردم در سراسر جهان است.

بی سابقه بحران بهداشتی منجر به لغو و به تعویق افتادن همه رویدادهای ورزشی — و — از جمله توکیو بازی های المپیک است.

با توجه به Bindra با جمعیت تبدیل شده است که آگاهی از جهان اطراف آنها را به ورزش در یک بزرگتر راه باقی می ماند مناسب پس از همه گیر فروکش.

“به طور کلی پرجمعیت تبدیل شده است آگاه تر از سلامت خود و فیزیکی خود را به خوبی بودن, راه استفاده از ورزش برای بهبود تناسب اندام رشد خواهد کرد.

“من امیدوارم که آن را ایجاد زمینه برای قوی تر جامعه ورزش پلت فرم که به بهبود توسعه و علاقه نسبت به ورزش در سراسر جهان,” او گفت:.

Bindra به تازگی گفت که قرار دادن یک حق بیمه در تناسب اندام و سلامتی است که نیاز به ساعت.

با طلوع یک عصر جدید ورزش و مراقبت های پزشکی تا کنون نهان در هند کشور تنها فردی طلای المپیک مدال نیز کمک به بهبود زندگی مردم خارج از عرصه های ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>