اقتصاد هند آهسته تا حدودی به دلیل ضعف رشد اقتصاد جهانی در سال 2019 رئیس مشاور اقتصادی K سوبرامانیان گفت: روز جمعه پس از وزیر دارایی Nirmala Sitharaman مطرح اقتصادی بررسی 2019-20 در مجلس.

“ما یک رکود در اقتصاد هند بخشی از آن است زیرا اقتصاد جهانی کاهش در سال 2019,” او گفت:.

دولت در بیانیه ای گفت: این بررسی تلاش به سادگی یک چارچوب سیاست هایی که می تواند به پرورش ایجاد ثروت در هند که به نوبه خود خواهد مجموعه اقتصاد بصورتی پایدار و محکم در رو به بالا رشد مسیر

بررسی حول محور موضوع را قادر می سازد بازارهای ترویج ‘نرم افزار-کسب و کار سیاست و تقویت “اعتماد” در اقتصاد است. آن را حفظ و متعادل خوش موضع و باعث می شود تلاش برای قرار دادن به بقیه هر گونه شک و تردید در مورد منافع حاصل از اقتصاد بازار هر دو در تفکر اقتصادی و سیاست گذاری.

دولت برآورد کرده است تولید ناخالص داخلی توسعه در 5 درصد برای سال مالی منتهی به 31 مارس خواهد بود که کمترین سرعت پس از بحران مالی جهانی از 2008-09. بررسی است گفت: در سال جاری کسری مالی هدف از 3.3 درصد از تولید ناخالص داخلی ممکن است به آرامش .

این کشف یک چشم انداز مثبت در رشد تولید ناخالص داخلی اعداد در نیمه دوم 2019-20 که آن را به نسبت 10 مثبت بازیگرانی چون چیدن از جذاب برای اولین بار در این yer یک شادمان ثانویه, بازار, بالاتر جریان سرمایه گذاری مستقیم خارجی و دوباره بجای اول برگشتن از فعالیت های صنعتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im