محرک اقتصادی توسط دولت ممکن است مورد سوء استفاده توسط تروریست ها می گوید: FATF

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

جهانی پول شویی watchdog – Financial Action Task Force (FATF) – ادعا کرده است که محرک اقدامات و کمک های مالی بین المللی اعلام شده توسط کشورهای مختلف برای کاهش تاثیر اقتصادی Covid-19 همه گیر هستند به احتمال زیاد مورد سوء استفاده توسط تروریست ها و جنایتکاران توسط نما به عنوان واقعی کسب و کار به دنبال کمک با توجه به گزارش منتشر شده توسط آن است.

آن را هشدار می دهد که تروریست ها و جنایتکاران را با استفاده از این رکود اقتصادی را به حرکت به پول جدید-انگیزه بالا و نقدینگی خطوط از کسب و کار در کشورهای در حال توسعه – هر دو برای شویی از درآمد حاصل به عنوان به خوبی به عنوان صندوق خود را ترور ،

“در یک رکود اقتصادی مجرمان ممکن است به دنبال سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و یا مشکل کسب و کار برای تولید پول نقد و ماسک نامشروع درآمد حاصل. گروه های جنایی همچنین می توانید معرفی نامشروع درآمد حاصل به سیستم های مالی با ساختار موجود وام و خطوط اعتباری. علاوه بر این شرکت های بزرگ به عجز از پرداخت دیون اقدامات را غیرقانونی پول نقد موجود در کسب و کار در حالی که با پوشش وجوه’ ریشه” FATF می گوید: در اولین گزارش از این بیماری همه گیر در سراسر جهان مجبور خاموش شدن ناگهانی در فوریه-مارس این سال است.

فرار از پرداخت مالیات و جرایم مربوط به مارس افزایش به عنوان افراد و شرکت ها در مواجهه با مشکلات اقتصادی نگاه به کاهش بار مالی این گزارش می افزاید:.

بسیاری از کشورهای در حال گزارش یک “کلی” افزایش اسکناس برداشت که FATF ادعا می کند که به احتمال زیاد توسط مجرمان/تروریست ها به پوشش خود را غیرقانونی وجوه با “redeposit بودجه” هنگامی که بازار ثبات پیدا خواهد کرد. “اسکناس می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید دارائی های ایمن (به عنوان مثال طلا) که کمتر به راحتی قابل ردیابی و” FATF متحده است.

برخی از کشورها نیز گزارش افزایش در جذب سرمایه کلاهبرداری که در آن مجرمان نما به عنوان سازمان های بین المللی یا سازمان های خیریه گردش ایمیل های درخواست کمک های مالی برای Covid-19 مربوط به جمع آوری کمک های مالی مبارزات انتخاباتی (ظاهرا برای تحقیقات قربانیان و/یا محصولات) با توجه به گزارش.

بحران بهداشت و درمان پاریس مبتنی بر بدن می گوید, همچنین تأثیر دولت و بخش خصوصی توانایی های برای پیاده سازی ضد پول شویی اقدامات و مقابله با تامین مالی تروریسم و همچنین همکاری های بین المللی. همکاری رسمی مانند متقابل کمک های حقوقی و استرداد در حال حاضر تحت تاثیر بحران با توجه به محدودیت و یا تعلیق دادگاه عملیات و تاخیر در اجرای دستورات ناشی از محدودیت های مسافرتی.

ضد پول شویی/ضد ترور تامین مالی (AML/CFT) ‘سایت’ بازرسی شده اند به تعویق افتاد و یا جایگزین با میز مبتنی بر بازرسی. کشورهای مختلف بر اساس این گزارش حتی به حالت تعلیق در تصمیم گیری های خود را برای تحمیل پولی مجازات متخلفان. در واقع برخی از اطلاعات مالی واحد (FIUs) در ظرفیت پایین تر کشورها هستند یا به طور قابل توجهی “کاهش عملیات” یا حتی “خاموش کردن به طور کامل”. نیز وجود دارد که گزارش از تاخیر یا تعویق تعقیب به علت تعلیق محاکمات و دادرسی.

“گزارش وجود دارد که انحراف از اجرای قانون و امنیت منابع به Covid-19 پاسخ در معرض خطر ضعیف منابع کشورها ممکن است تشویق تروریست ها و تروریست های سرمایه داران در فعالیت های خود” FATF متحده است.

در حالی که بانک ها در سراسر جهان در حال تلاش به دنبال ضد پول شویی اقدامات کشورهای مختلف پرچم اند که افزایش فعالیت های غیر بانکی بخش مانند قمار آنلاین در این بخش بیمه, نمایندگی مجاز و فروش در سنگ ها و فلزات گرانبها و اوراق بهادار در حالی که وجود دارد این است که کاهش فعالیت در بخش های دیگر مانند املاک و مستغلات و قمار.

جنبش کارگران مهاجر در کشورهای مختلف – هند یکی از آنها – به ویژه باعث اختلال برای پول ارزش انتقال بخش خدمات با توجه به حبس اقدامات شرکت و خاموش شدن ناگهانی.

“باید وضعیت اقتصادی کنونی بیشتر به وخامت خطر وجود دارد که موسسات مالی ممکن است دوباره اولویت بندی خود را AML/لامپ کم مصرف تلاش و تمرکز گسترده تر مشخصاتش و ثبات اقدامات” FATF یادداشت ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>