فعالیت های اقتصادی را برای شروع در برخی از مناطق ماهاراشترا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بمبئی | به روز شده: آوریل 20, 2020 6:36:12 am

Coronavirus outbreak, India lockdown, Maharashtra lockdown, Uddhav Thackeray, Indian express news ماهاراشترا در روز دوشنبه را برای بحث روش است که باید در محل برای اطمینان از صاف بین منطقه جریان از کارگران مهاجر.

با فعالیت های اقتصادی مجموعه ای به سر در برخی از مناطق ماهاراشترا با برخی از شرایط پیش شروع دوشنبه وزیر Uddhav Thackeray روز یکشنبه تصریح کرد: نیاز مردم به رعایت قوانین مستند. Thackeray همچنین گفت که محرومیت استثنا مرزهای منطقه ادامه خواهد داد و به مهر و موم شده باقی می ماند.

این مرکز در روز یکشنبه مجاز جنبش کارگران مهاجر برای شروع از شنبه در محدوده دولت است. ماهاراشترا در روز دوشنبه را برای بحث روش است که باید در محل برای اطمینان از صاف بین منطقه جریان از کارگران مهاجر. دولت نیز مورد بحث اگر این جنبش باید دربسته در محیط به یک زمان و یا چند ورودی و خروجی.

Thackeray گفت که دولت ایجاد کرده است قرمز و نارنجی و سبز مناطق. منطقه قرمز را پوشش مناطق که در آن بیماران در حال افزایش است و این منطقه نارنجی به معنی وجود دارد اما تعداد بیماران در حال افزایش است. منطقه سبز در محل است که در آن هیچ بيماران است.

“ما اجازه می دهد برخی از فعالیت های صنعتی در نارنجی و سبز مناطق به حدی است. تا کنون اجازه داده شد تنها برای صنایع در این بخش ضروری و حمل و نقل از ملزومات است. در حال حاضر ما گفت: صنایعی که در هر کجا که امکان پذیر است اگر شما مراقبت از کارمندان و کارگران در محل خود را به ما عرضه خواهد شد دانه. آنها همچنین لازم است مواد خام. ما می خواهیم حمل و نقل کالا و نه ویروس. مرزهای مناطق را نمی خواهد باز به جز برای حمل و نقل کالا. و مردم را مجبور به ماندن در خانه تا آوریل 3” گفت: Thackeray در حالی که پرداختن به دولت از طریق پخش در بعد از ظهر یکشنبه.

به منظور کاهش مشکلات اقتصادی در آورده با سابقه خاموش, Maharashtra, دولت اقدام به مرکز دستورات بود معاف واحدهای تولیدی و دیگر موسسات صنعتی در شهرکهای صنعتی شهرک های مناطق ویژه اقتصادی و صادرات گرا واحد در غیر مهار مناطق از مستند اقدامات شروع مارس 20. اما آن را تحمیل کرده است سواران های مختلف – از جمله ضد عفونی تمام مناطق اختصاص داده شده برای حمل و نقل کارگران و مسکن برای کارگران اجباری حرارتی غربالگری برای همه و مبهوت شیفت, در میان دیگران.

دستورالعمل جدید که به اجرا گذاشته خواهد شد شروع فردا مجوز فعالیت صنعتی در مناطق روستایی و یا خارج از محدوده شهرداری. بر اساس مرکز جهت صادرات گرا واحد SEZs واحد واقع در شهرک صنعتی شهرک و شهرکهای صنعتی و واحدهای تولیدی است که نیاز به فرایند پیوسته و زنجیره تامین خود را واقع در غیر مهار مناطق به غیر از بمبئی شهری و منطقه پونا شهری شرکت نیز مجاز است. اما از آن خواهد شد مسئولیت صاحبان کارخانه به ترتیبات برای اقامت کارگران در محل خود و یا ساختمان های مجاور. هیچ کارگران از کانون و یا مهار منطقه خواهد بود و مجاز به رفت و آمد به این محل و صاحبان خواهد شد که به ارائه اختصاص داده شده حمل و نقل برای حمل و نقل کارگران است.

منابع در وزارت صنعت گفت: مرکز حرکت اجازه می دهد جنبش کارگران مهاجر کمک به صنایع در دولت است. “این حرکت به نفع برخی صنایع اما آن را حداقل دو روز به می دانم که چگونه بسیاری از صنایع نیاز به نیروی کار از دیگر مناطق” گفت: Harshdeep Kamble توسعه کمیسر (صنایع). منابع در دولت گفت که آنها انتظار داشتند ولرم پاسخ از واحد برای چند روز اول.

“صنایع ممکن است از سرگیری عملیات خود را بسته به عواملی مانند امور مالی, دستور کار, در دسترس بودن نیروی کار و مواد خام است. برای مثال صنعت فولاد نیاز به دیگ بخار. بنابراین حتی اگر این عملیات فردا شروع آن را 3-4 روز برای رسیدن به این دما برای شروع عملیات خود را. بنابراین ما نیاز به سنجش وضعیت در روزهای آینده گفت:” یک مقام رسمی. با اشاره به گزارش ها از افزایش موارد خشونت خانگی Thackeray خواسته زنان به پلیس تماس بگیرید برای کمک به. “این حوادث باید اتفاق نمی افتد در ماهاراشترا. اگر هر زن چنین مسئله او باید شماره گیری 100 و پلیس را به کمک به او به عنوان برادر,” او اضافه شده است.

دفاع از تصمیم به ممنوعیت درب به درب تحویل از روزنامه Thackeray گفت که تصمیم گرفته شده به نفع دولت است. “وجود دارد هیچ محدودیت در فروش روزنامه ها در اصطبل. من آن را احساس نمی کنند مناسب است اجازه می دهد تا درب به درب توزیع روزنامه ها در مناطق مانند بمبئی و پونا. شاید ترس من ممکن است بی اساس و غیر ضروری است. من مایل به تخطئه به خاطر ماهاراشترا. من قبول این انتقاد مثل من قبول ستایش است. من نمی خواهید را به هر گونه خطرات در طول این اورژانس بهداشت گفت: Thackeray, و اضافه کرد که دولت را به یک تصمیم در چند روز آینده در مورد آنچه می تواند انجام شود در بقیه ماهاراشترا به جز بمبئی و پونا.

Thackeray بیشتر خواست کارگران مهاجر به نگرانی نیست و دولت را به مراقبت از خود. “ما در حال بحث با مرکز و من مطمئن هستم که یک راه حل خواهد بود تکامل یافته در روزهای آینده. من درخواست تجدید نظر به کارگران مهاجر به نگرانی نیست. ما به تدریج شروع فعالیت در ماهاراشترا. اگر ممکن است از سر کار به طوری که امرار معاش خود را تضمین شده است,” او اضافه شده است. در ضمن Thackeray اعلام کرد دو خط تلفن شماره برای مشاوره روانی از افرادی که ممکن است احساس مضطرب و افسرده و نا امید پس از نشستن در خانه برای روز. خط تلفن شماره 1800120820050 و 18001024040.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>