EC raps دهلی افسر پلیس که مرتبط شاهین باغ تیرانداز به AAP

کمیسیون انتخابات روز چهارشنبه در مترو دهلی افسر پلیس در پنجه برای اظهارات خود به رسانه ها که که هفته گذشته پس از شلیک در هوا در نزدیکی شاهین باغ و پدر او تا به حال به عضویت حزب سیاسی خاصی باشد.

نظرسنجی پنل گفت: ماموران اقدام برای ناخوانده و دستور داد که پلیس دهلی که معاون کمیسر راجش Deo باید اختصاص داده شود هر کار مربوط به دهلی انتخابات.

“این کمیسیون در نظر گرفته شده است این موضوع در جزئیات و مشخصات در نظر گرفته است که در بالا اشاره اظهارات با اشاره به یک حزب سیاسی در این مرحله حتی به عنوان این تحقیقات هنوز در جریان است اثر منفی تأثیر انتخابات است. این عمل کاملا ناخواسته برای. انجام بخشی از راجش Deo به عواقب برگزاری آزاد و عادلانه انتخابات” EC گفت: در نامه ای به کمیسر پلیس دهلی.

نظرسنجی پنل کارگردانی که “یک هشدار صادر می شود به راجش Deo معاون کمیسر پلیس, جرم (SIU & ISC) برقراری ارتباط در آن به نارضایتی کمیسیون در رفتار خود و کپی از همان قرار داده شده در خود CR پرونده.”

آن را در ادامه می گویند: “این باید تضمین شود راجش Deo اختصاص داده است هیچ کار/موضوع مربوط به جریان انتخابات مجلس NCT دهلی نو”

EC نیز به دنبال انطباق گزارش 6 بعد از ظهر روز پنج شنبه.

روز یکشنبه Deo گفت: “تیرانداز Kapil Gujjar و پدرش Choudhary Gaje سینگ پیوست AAP در اوایل سال 2019 در حضور ارشد رهبران حزب.

او ادعا کرد که ارتباط پدر و مادر با AAP پدید آمده که پلیس بازیابی عکس های حذف شده از Gujjar تلفن همراه. Deo نیز گفت که این دو تا به حال بستری بودن اعضای AAP.

اما Kapil خانواده رد ادعای پلیس گفت که آنها لازم نیست که هر گونه ارتباط با AAP. AAP گفت: این یک توطئه و حزب خواهد شکایت به کمیسیون انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر