EC عهده Rajya سبها سنجی برای برنامه ریزی مارس 26

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس وب میز | منتشر شده در تاریخ: مارس 24, 2020 12:17:00 pm

Rajya Sabha nominations: 18 candidates from five states elected unopposed, here's the list رهبران ارشد مانند Digvijaya سینگ Jyotiraditya Scindia, Shibu سورن و K C Venugopal باید به مسابقه نظرسنجی پس از 37 اعضای منتخب ها رو unopposed هفته گذشته است.

کمیسیون انتخابات روز شنبه به تعویق افتاد انتخابات به 18 Rajya سبها کرسی های برنامه ریزی شده در 26 مارس در نمایی از مستند های اعمال شده در سراسر هند با توجه به کوروناویروس.

“غالب پیش بینی نشده وضعیت اضطراری برای بهداشت عمومی نشان می دهد نیاز به اجتناب از امکانات تجمعات هر طبیعت که در معرض همه نگران به خطر سلامت ممکن است. نظرسنجی فرایند در فوق گفت: انتخابات لزوما شامل جمع آوری رای گیری مقامات عوامل از احزاب سیاسی حمایت رسمی و اعضای مربوطه مجامع قضایی در نظرسنجی روز که ممکن است مناسب با در نظر غالب شرایط پیش بینی نشده و مرتبط با مشاوره در کشور” EC در بیانیه ای گفت.

هفته گذشته 37 نامزد کردم انتخاب unopposed به مجلس از جمله امثال NCP رئیس Sharad Pawar, Union, وزیر Ramdas Athawale و Rajya سبها معاون Harivansh Narayan سینگ.

رهبران ارشد مانند Digvijaya سینگ Jyotiraditya Scindia, Shibu سورن و K C Venugopal باید به مسابقه و نظر سنجی.

در این میان, مسابقات, در, Madhya Pradesh و گجرات خواهد بود کاملا تماشا پس از چندین کنگره MLAs شورش در این کشورها ارائه یک سقف برای BJP نامزدها به آرنج پیش در یک مسابقه.

EC را بررسی وضعیت در یک بعد

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>