شرق لیبی نیروهای اعتصاب بندر طرابلس هدف قرار دادن کشتی ترکیه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شرق لیبی حمله نیروهای دریایی بندر لیبی پایتخت در روز سه شنبه به عنوان آنها هدف یک کشتی ترکیه در آوردن اسلحه شرقی گفت: به مناسبت جدید تنش در نبرد برای کنترل طرابلس.

شرقی مقامات ارائه جزئیات درباره اتهام سلاح های حمل و نقل در بندر است که باز مانده مواد غذایی و واردات دیگر به عنوان رقیب جناح نبرد برای کنترل سرمایه است.

شرقی مبتنی بر لیبی ارتش ملی (LNA) جناح به رهبری خلیفه Haftar آغاز مبارزات انتخاباتی در ماه آوریل سال گذشته به این شهر که مقر آن در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و دولت نیز با حمایت ترکیه است.

مقامات نقل مکان کرد تمام کشتی ها از جمله سوخت نفتکش از بندر پس از روز سه شنبه حمله دو بندر خبر داد. این طرابلس نیروهای گفت: LNA تا به حال شلیک چهار موشک.

از ژانویه ترکیه فرستاده است چندین کشتی حامل سلاح های سنگین و کامیون ها به طرابلس و مصراته یکی دیگر از پورت های غربی, دیپلمات ها می گویند.

این LNA که متفقین به یک دولت موازی در شرق با حمایت امارات متحده عربی و مصر و اردن و مزدوران است. شرقی بنادر و فرودگاه ها در خارج از محدوده طرابلس نیروهای.

روز سه شنبه حمله اتفاق افتاده است به عنوان افسران از طرابلس و نیروهای LNA آماده برای دیدار با دور دوم مذاکرات ژنو برای ایجاد یک آتش بس دائمی.

هر دو طرف حاضر دوباره به نشستن در همان اتاق U. N. لیبی فرستاده غسان Salame به خبرنگاران گفت: اگر چه او گفت که او امیدوار به پیشرفت.

“بنابراین در حالی که این وضعیت بر روی زمین باقی مانده است یک وضعیت که در آن آتش بس بسیار شکننده است… هیچ کس تا کنون reneged در اصل از پذیرش آتش بس و روند سیاسی در تلاش است برای پیدا کردن یک راه برای حرکت رو به جلو,” او گفت:.

او اضافه کرد که آتش بس بود و نه یک پیش شرط برای پیشرفت در مسائل دیگر مانند چگونگی توزیع بهتر درآمد دولت از نفت گفت: بحث اقتصادی قرار بود “بسیار خوب”.

“این است که به خوبی در سمت های اقتصادی, اما از آن است که سخت تر در ارتش, سمت,” او گفت:.

Salame گفت که او دریافت کرده بود شرایط از قبایل متحد به شرق نیروهای به لغو محاصره شرقی صادرات نفت بنادر اما گفت که آنها کاملا کلی بود و باید پنجه در U. N. رهبری گفت و گو است.

قبایل و گروه های دیگر متفقین به LNA پیوست و با Haftar نیروهای یک ماه پیش برای جلوگیری از بنادر مهم در جنوب لیبی و جنوب Sharara نفتی کاهش تولید نفت توسط بیش از 1 میلیون بشکه در روز است.

Salame صحبت کرده و به برخی از رهبران قبیله ای به شنیدن شرایط خود را برای پایان دادن به محاصره. دور دیگری از گفتگوهای برنامه ریزی شده است هفته آینده در ژنو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>