شرق بنگال امیدوار از پیوستن به ISL با کمک WB دولت: رسمی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

شرق بنگال رسمی در روز یکشنبه گفت: باشگاه جدید مالی و tie-up با یک سرمایه گذار به مرحله پیشرفته با کمک West Bengal, دولت, روشن امید خود را از پیوستن به هند سوپر لیگ.

با سده بنیاد روز به سختی یک ماه دور این باشگاه دست و پنجه نرم کردن با مشکلات مالی زیر زودرس خروج از سابق خود را سرمایه گذار Quess پارسیان بودند که به عنوان حامیان مالی برای دو فصل.

اما در حال حاضر دولت رهبران سیاسی هر دو حاکم و اپوزیسیون باید وزن در حمایت از یک قرن ، اما آن باقی مانده است دیده شود که آیا شرق بنگال می توانید به دنبال کت و شلوار خود را قوس رقبای Mohun بگن که باید پیوست top-tier ISL با تشکیل یک نهاد جدید با قهرمان ATK.

“دولت در حال کمک کردن در طناب زدن در یک سرمایه گذار و آن را در مرحله پیشرفته. ما اعلام خواهد کرد آن زمانی که همه چیز نهایی” شرق بنگال گفت: با توجه به PTI.

شرق بنگال نیز باید یک پشتوانه قوی از حزب مخالف با Jadavpur MLA Sujan چاکرابورتی نوشتن نامه ای به وزیر Mamata بانرجی به منظور تسهیل حرکت می کند.

“ما بسیار سپاسگزار برای Sujanda را پشتیبانی می کند. هر دو West Bengal دولت و شرق بنگال بسیار امیدوار به پیوستن به ISL از فصل آینده” شرق بنگال رسمی گفت.

CM در حال حاضر گرفته شده تا این موضوع با هند رئیس فدراسیون فوتبال Praful پاتل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>