کاهش مستند از آوریل 20: تا دولت لیست 11 ‘فرایند مداوم صنایع

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Maulshree ست | لکنو | منتشر شده: شنبه, 17 آوریل سال 2020 2:24:08 am

coronavirus, coronavirus news, covid 19 tracker, covid 19 india tracker, coronavirus latest news, covid 19 india, coronavirus latest news, coronavirus india, coronavirus india news, coronavirus india live news, coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus lockdown, coronavirus india update, coronavirus india state wise, این شامل جراحی پالایشگاه و سیمان و مواد شیمیایی ریخته گری کودهای شیمیایی, پارچه, جز, پوشاک, کاغذ صور مشترک تصفيه پساب و کارخانه قند. (بازنمودی تصویر)

برای برطرف کردن سردرگمی در مورد “فرایند مداوم صنایع”, واحد خواهد بود که مجاز به کار با شرایط خاص در دولت از آوریل 20, رئیس, منشی, R K Tiwari صادر دستورالعمل های دقیق به تمام این کمیسیون و منطقه دادستانی در مورد 11 صنایع تحت براکت در دولت است. این شامل جراحی پالایشگاه و سیمان و مواد شیمیایی ریخته گری کودهای شیمیایی, پارچه, جز, پوشاک, کاغذ صور مشترک تصفيه پساب و کارخانه قند.

دستورالعمل روشن ساخته است که حمل و نقل مواد اولیه برای این صنایع و همچنین لازم است خدمات تعمیر و نگهداری می شود مجاز است.

این واحد خواهد بود و مجاز به کار با گذاشته شرایط. این شرایط شامل است که در فاز اول این واحد اجازه داده می شود به کار با حداقل نیروی کار مورد نیاز است که باید بیش از 50 درصد از نیروی کار موجود. معافیت خواهد شد و تنها به واحد و دفتر مرکزی یا دفاتر اداری.

کارکنان از جمله واحد را اجازه حرکت در کانون مناطق. واحد را به ایجاد ترتیبات مناسب برای غربالگری کارکنان و sanitisation از ساختمان و محوطه.

آنها همچنین باید برای حفظ اجتماعی فاصله در محل کار. این منظور نیز هشدار داد که اگر آن را یافت که واحد هستند نه به دنبال دستورالعمل های آنها می تواند تعطیل شود.این واحد نیز خواسته شده است به انجام تصادفی RT-PCR آزمایش قبل از شروع عملیات برای بررسی اگر وجود دارد هیچ عفونت در گردش از حداقل پنج نفر از کارکنان و حداکثر از 10.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>