زلزله 4.3 قدر بازدید Mizoram, هشتمین در 3 هفته

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زلزله 4.3 قدر را لرزاند Mizoram در روز پنج شنبه که احساس شد در Champhai و همسایه Serchhip منطقه, مقامات گفت.

این هشتمین لرزش در گزارش کوهستانی شمال شرقی دولت در سه هفته.

زلزله رخ داده در 2.28 ساعت و کانون بود و 23 متر در جنوب غربی Champhai شهر با توجه به مرکز ملی زلزله شناسی. عمق زمین لرزه 10 کیلومتر آن گفت.

Champhai منطقه معاون کمیسر ماریا C T Zuali گفت PTI که لرزش احساس شد در چندین روستا و Champhai شهر.

“وجود دارد هیچ گزارش از هر گونه تلفات و یا خسارت به اموال در Champhai شهر. گزارش های دقیق از بخش های مختلف منطقه در حال انتظار” او گفت:. مناطق مختلف Serchhip منطقه نیز در حال تکان توسط زلزله, معاون کمیساریای کومار Abishek گفت:, و اضافه کرد که هیچ گزارش از خسارت به هر گونه اموال است.

این سومین زمین لرزه به آمار Champhai منطقه در گذشته شش روز و هشتم به تکان خوردن دولت از ژوئن 18.

زلزله 4.6 قدر آمار منطقه در جولای 3. به دنبال آن یکی دیگر از لرزش از 4.6 قدر که لرزاند Champhai در جولای 5.

علاوه بر Champhai یک سری از لرزش نیز لرزاند Saitual و Serchhip بین ماه های ژوئن 18 و 24 ژوئن. این کانون اولین زلزله 4.6 قدر در ژوئن 18 نیز در Champhai منطقه. همسایه Saitual منطقه زده شد توسط یکی دیگر از زلزله 5.1 قدر در 21 ژوئن.

یک لرزش از 5.3 قدر را لرزاند Champhai دوباره در 22 ژوئن. زلزله 3.7 قدر ضربه Serchhip منطقه روز بعد. در ژوئن 24, زلزله 4.1 قدر را لرزاند Champhai.

مقامات همچنین گفت که حداقل شش پس لرزه از شدت نور بودند با تجربه بین ماه های ژوئن 23 و 24 ژوئن در Khawbung و همسایه روستاها در Champhai منطقه. PTI COR NN SRY SRY

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>