زمین قطاری جدید ‘مینی ماه’ می گویند ستاره شناسان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

زمین را به دست آورد و دوم “مینی ماه” به اندازه یک ماشین به گفته ستاره شناسان که خال خال جسم گردان سیاره ما است.

جرم — تقریبا 1.9-3.5 متر (6-11 پا) در قطر — مشاهده شد توسط محققان Kacper Wierzchos و عروسکی Pruyne در ناسا بودجه کاتالینا آسمان نظرسنجی در آریزونا در شب 15 فوریه.

“خبر بزرگ. زمین جدید است به طور موقت دستگیر شی/ممکن است کوتاه-ماه به نام 2020 CD3,” به احتمال زیاد به یک C-نوع شهاب سنگ Wierzchos توییتی در روز چهارشنبه.

ستاره شناس گفت: آن را یک “معامله بزرگ” با عنوان “این فقط دومین سیارک شناخته شده به مدار زمین (پس از سال 2006 RH120 که بود نیز کشف شده توسط کاتالینا Sky Survey).”

مسیر خود را نشان می دهد آن را وارد مدار زمین سه سال پیش, او گفت:.

اسمیتسونیان رصدخانه اختر فیزیک را Minor Planet Center که جمع آوری داده ها در جزئی سیارات و سیارک ها در یک اعلامیه گفت: “هیچ لینک به یک شناخته مصنوعی شی یافت شده است” دلالت آن به احتمال زیاد یک سیارک اسیر توسط جاذبه زمین.

“مدار یکپارچگی نشان می دهد که این شی است که به طور موقت محدود به زمین است.”

تکنولوژی کارآفرین Elon Musk گفت: این خودرو به اندازه جسم نیست Telsa اسب سواری او راه اندازی به فضا در سال 2018 است که در حال حاضر در مدار خورشید است.

“آن را به من نیست,” او هنوز توییتی.

زمین همسایه جدید در پایدار مدار اطراف سیاره و بعید است که در اطراف برای بسیار طولانی است.

“آن را به عنوان دور از سیستم زمین-ماه را به عنوان ما صحبت می کنند” گریگوری Fedorets تحقیقات همکار در دانشگاه کوئین در بلفاست در ایرلند شمالی گفت: مجله دانشمند جدید و به احتمال زیاد به فرار در ماه آوریل است.

تنها دیگر سیارک شناخته شده به مدار زمین در سال 2006 RH120 چرخیده این سیاره از سپتامبر 2006 تا ژوئن 2007.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>