راننده واکنش به فرناندو آلونسو را 2021 F1 باز گشت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

راننده واکنش در اشتایر جایزه بزرگ در روز پنج شنبه به رنو را اعلام کرد که اسپانیا را قهرمان جهان فرناندو آلونسو خواهد بود بازگشت به ورزش با آنها فصل آینده در سن 39 بعد از دو سال ،

لوئیس همیلتون مرسدس ” شش بار قهرمان جهان و آلونسو سابق تیم مک لارن mate: “من هیچ شک و تردید است که فرناندو را می توان در شکل بزرگ است. این جایزه برای من است که من دومین (راننده) و در حال حاضر من قصد دارم به سوم قدیمی ترین.

“در نهایت بالا بیشتر رانندگان ما بهتر از آن است که برای این ورزش است.

Valtteri Bottas, مرسدس بنز, راننده و برنده فصل باز مسابقه در اتریش: “این خوب است برای دیدن او را به عقب. او بدیهی است که برنده مسابقات قهرمانی و او را کاملا یک نام بزرگ در این ورزش است. این مهم است که همه رانندگان برتر, بهترین رانندگان در جهان است.”

جورج راسل ویلیامز راننده:

“من بسیار خوشحال در مورد آن به دلیل فرمول یک است که در مورد داشتن بهترین از بهترین رانندگان. فرناندو کاملا یکی از بهترین. وجود استدلال که مردم احساس او است محروم رانندگان جوان یک فرصت است. اما من فکر می کنم همانطور که همه چیز در حال حاضر ایستاده آن را می سازد حس کامل برای رنو و برای فرناندو. من فکر می کنم او می آیند و انجام یک کار بزرگ است.”

Daniel Ricciardo رنو راننده: “آن را به بزرگ بدیهی است که برای این ورزش است. او مانند یک نام در ورزش شده است و برای سال های بسیاری از. به بازگشت با این تیم و با نام تجاری است که او را به عنوان من فکر می کنم مناسب است. و من هیجان زده به مسابقه در برابر او دوباره.”

Esteban Ocon رنو راننده: “او بسیار با انگیزه است. من تا به حال او را در متن دیروز یا قبل از دیروز و او بسیار مشتاق به بازگشت.”

Kimi Raikkonen, 40-year-old آلفا رومئو راننده و 2007 قهرمان جهان: “این خبر خوبی برای فرمول یک و بدیهی است برای او. ما را ببینید که چگونه است که با این نسخهها کار برای هر دو آنها را.”

آنتونیو Giovinazzi Alfa Romeo راننده: “یک راننده مانند او یک قهرمان است پس از آن همیشه خوب برای دیدن یک قهرمان فرمول یک. یک چیز واقعا خوب برای فرمول یک به طور کلی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>