راننده هادی که در Coimbatore, اتوبوس, حادثه, شدند, قهرمانان 2 سال پیش

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی | منتشر شده: فوریه 20, 2020 2:32:47 pm

ksrtc bus, ksrtc bus accident, ksrtc bus accident latest news, ksrtc bus news, ksrtc bus volvo buss accident, coimbatore, coimbatore bus accident, coimbatore bus accident latest news, coimbatore volvo bus accident, coimbatore bus accident today news, kerala news, tamil nadu road accident, tamil nadu road accident latest news, tamil nadu road accident news حداقل 19 نفر از جمله راننده VD Gireesh هادی VR Baiju و دیگر مسافران درگذشت.

کارکنان در Ernakulam واحد از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) در حالت غم و اندوه پس از دست دادن دو نفر از همکاران خود در این حادثه که در بزرگراه در نزدیکی اوینشی شهر در تیروپور منطقه تامیل نادو صبح روز پنج شنبه.

حداقل 19 نفر از جمله راننده VD Gireesh هادی VR Baiju و دیگر مسافران درگذشت در اوایل صبح برخورد بین ولوو مطبوع اتوبوس و کانتینر کامیون. با توجه به گزارش های اولیه یکی از لاستیک ظرف کامیون پشت سر هم و پس از آن با عبور از ميانه در بزرگراه و سقوط به سمت راست اتوبوس که از جهت مخالف. که در آن یک شبه خدمات از بنگلور به Ernakulam با بسیاری از مسافران آن نقطه از کرالا.

KSRTC کارکنان از روی علاقه به یاد داشته باشید خدمات Gireesh و Baiju به خصوص سخاوت خود را به سوی مسافران در اتوبوس. و یکی از قابل توجه خاطرات آنها این است که از یک حادثه که در ماه ژوئن سال 2018 که اواز یا موسیقی دو نفری بودند تقدیر توسط KSRTC.

این حادثه برای اولین بار گزارش شده در یک جامعه وبلاگ KSRTC که در آن سال. در 3 ژوئن 2018, Gireesh و Baiju بودند به خدمت Ernakulam-بنگلور یک شبه ولوو سرویس زمانی که یک مسافر Dr Kavitha Varier سوار از تریسور. در اواسط راه به سفر دکتر Kavitha شروع به تجربه تشنج شد و به شدت بیمار است. پس از آن با اتوبوس رسیده بود هسور و صعود نزدیک تر به سمت کارناتاکا مرز. در این مرحله Gireesh به عنوان توصیه می شود مسافران این اتوبوس در سراسر راه خود را به سمت نزدیکترین بیمارستان است.

ksrtc bus, ksrtc bus accident, ksrtc bus accident latest news, ksrtc bus news, ksrtc bus volvo buss accident, coimbatore, coimbatore bus accident, coimbatore bus accident latest news, coimbatore volvo bus accident, coimbatore bus accident today news, kerala news, tamil nadu road accident, tamil nadu road accident latest news, tamil nadu road accident news تامیل نادو تصادف در جاده: که در آن یک شبه خدمات از بنگلور به Ernakulam با بسیاری از مسافران آن نقطه از کرالا.

مسافر بود به بیمارستان منتقل شد. زمانی که Baiju خواسته مافوق خود در بنگلور و تریسور او گفته شد به ماندن قرار داده و مراقبت از بیمار است. راننده-هادی duo سپرده از پذیرش در بیمارستان. پزشکان مطلع خدمه که بیمار حیاتی بود و برای درمان به شروع, کسی تا به حال به یک تماشاچی. از آنجا که خانواده بیمار را از چند ساعت به سفر از تریسور به بیمارستان Baiju توافق برای ایستادن در بیمارستان تا آنها وارد شده است. و در نتیجه Gireesh در زمان باقی مانده به مسافران و ادامه داد: با سفر در حالی که Baiju منتظر در بیمارستان تا Varier خانواده وارد شده است. پس از درمان مرخص شد همان روز.

Baiju و Gireesh را دلگرم کننده تلاش ها برای نجات جان یک بیمار پردازنده اتوبوس که شب بموقع اقدام بعد از آن ماه است. سپس KSRTC MD Tomin J Thachankary در نامه ای به تمجید این دو برای عمل خود را که در بالا تصویر از دولت اتوبوس شرکت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>